فهرست
مارادونا: بلاتر نگران است چون نمی‌تواند رای بخرد!
مارادونا: بلاتر نگران است چون نمی‌تواند رای بخرد!

مارادونا: بلاتر نگران است چون نمی‌تواند رای بخرد!

آی اسپورت- دیگو آرماندو مارادونای افسانه ای ادعا کرد بلاتر نگران انتخاب خردادماه آتی ریاست فیفاست چون این بار برخلاف گذشته توان خریدن آرا و تقلب در انتخابات را ندارد!

اسطوره فوتبال دنیا از حامیان پرنس علی بن حسین اردنی در رقابت با فیگو و فن پراگ در انتخابات آتی است و  ادعا می‌کند اگر همه چیز طبق روال عادی پیش برود، شاهزاده اردنی توان برتری در انتخابات فیفا را دارد:«خوشحالم که بخشی از تیم حامی پرنس علی در این انتخابات هستم.ایده های پرنس علی بسیار خوب و جالب به نظر می‌رسد و به نظرم او توان ایجاد تحول در ساختار فیفا را دارد.بلاتر نگران شده چون کاندیداهای فعلی و رای دهنده ها زیر بار رشوه و تبانی نمی‌روند. بلاتر دیگر نمی‌تواند مانند گذشته برای خودش رای بخرد. به نظرم زمان تغییر و پاکسازی فیفا فرا رسیده و این انتخابات، بهترین فرصت ممکن است.»

 مارادونا درباره دلایل حمایت خود از پرنس علی گفت:« او درفوتبال کشورش تغییرات گسترده ای به وجود آورده و قادر به انجام کارهای بزرگ در فیفا هم خواهد بود.بارها گفته ام فوتبال درحال حاضر زیر سلطه افرادی است که کوچک‌ترین علاقه‌ای به این ورزش ندارند. نگاه این افراد به فوتبال کاملا تجاری به نظر می‌رسد. باید این نوع دیدگاه را تغییر دهیم.»

صحبت های پایانی طرفدار ویژه پرنس ‌علی خطاب به بلاتر است:« آنچه بلاتر انجام می‌دهد، نیازی به توضیح بیشتر ندارد.مردی بر عالی ترین جایگاه فوتبال تکیه زده که حتی یک بار هم به توپ شلیک نکرده است.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-11 10:05:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر