فهرست
واکنش جالب زلاتان /کاش تا آخر فصل محروم می‌شدم!
واکنش جالب زلاتان /کاش تا آخر فصل محروم می‌شدم!

واکنش جالب زلاتان /کاش تا آخر فصل محروم می‌شدم!

آی اسپورت- زلاتان ایبراهیموویچ، محرومیت4 جلسه ای اش به خاطر توهین به داور را شرم‌آور دانست.

مهاجم فرانسوی پس از بازی با بوردو، فرانسه را کشوری مزخرف خواند و هر چند بلافاصله بابت اظهاراتش عذرخواهی کرد اما بابت اعتراض به داور 4 جلسه محروم شد. او  حالا همصدا با اعضای تیمش،حکم فدراسیون فوتبال فرانسه را ناعادلانه می‌داند:« خوشحالم که همه دیدند و شنیدند من چه گفتم. وضعیتی که برایم پیش آورده اند بسیار تمسخرآمیز و شرم‌آور است.این، یک تصمیم کاملا غیرحرفه ای تلقی می‌شود.»

 او در ادامه با لحنی تمسخرآمیز گفت:«کاش تا پایان فصل مرا محروم می‌کردند چون در این صورت از الان سراغ تعطیلات می‌رفتم! حرف هایم دلیلی برای محرومیتم نیست. من و داور در یک شرایط عادی با هم مکالمه کردیم و او نظرات مرا پذیرفت. اگر احساس می‌کردم به داور بی احترامی کرده‌ام، بدون شک همان زمان عذرخواهی می‌کردم.»

  زلاتان پس از حضور در فینال جام اتحادیه فرانسه مقابل باستیا تا بازی 9 می مقابل گنگان از حضور در میادین محروم خواهد بود؛ آن هم درشرایطی که پاریسی‌ها در راه تداوم صدرنشینی تازه به دست آورده به او نیاز مبرمی دارند. زلات به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی برگشت یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان، بازی خانگی دور رفت یک‌چهارم‌نهایی مقابل بارسلونا را از دست داده اما در بازی برگشت در ورزشگاه نوکمپ، مقابل یکی از تیم های سابق خود بازی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-11 10:28:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر