فهرست
پیش بازی باستیا – پاری سن ژرمن / رویاهای یک جزیره در پاریس
پیش بازی باستیا – پاری سن ژرمن / رویاهای یک جزیره در پاریس

پیش بازی باستیا – پاری سن ژرمن / رویاهای یک جزیره در پاریس

آی اسپورت – ورزشگاه استادو فرانس امشب میزبان فینال جام اتحادیه فرانسه بین باستیا و پی اس جی خواهد بود. باستیا در اولین دوره این رقابت ها در سال 2001-2002 در ورزشگاه سن دنیس برابر چشمان 80 هزار نفر در فینال تن به شکست برابر لوریان داده بود. آسانسور فوتبال فرانسه امیدوار است بتواند اولین جام رسمی خود فوتبال فرانسه را امشب با شکست دادن پاری سن ژرمن کسب کند.پاریسی ها یک بار دیگر نیز توانسته بودند در فصل 1994-1995 در فینال رقابت های حذفی با دو گل از سد باستیا عبور کنند.شاگردان پرینتانت، جزیره کوچک سی هزار نفری خود را ترک کرده و آماده مواجه شدن با بزرگترین چالش 20 سال اخیر این باشگاه در پایتخت فرانسه هستند. 

پایتخت نشینان متومل می توانند هفته جالبی را پشت سر بگذارند. آن ها این فرصت را دارند با کسب عنوان قهرمانی جام اتحادیه در بازی امشب با روحیه دو چندان آماده رویارویی با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا شوند. بلان که فرصت به دست اوردن سه گانه در این فصل را دارد اصلا نمی خواهد کوچکترین خللی در این راه برای تیمش به وجود بیاید.

 

 

 

فینال جام اتحادیه فرانسه

23:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

باستیا :

----

 

پاری سن ژرمن :

داوید لوئیس

تیاگو موتا

  

 

پیش بینی:

- باستیا رده چهاردهمی در سه هفته گذشته در لوشامپیونه نتایج خوبی کسب نکرده و 2 شکست و یک تساوی و تنها یک گل زده حاصل کار این تیم بوده است.

- پاریسی ها هفته خوبی را پشت سر گذاشته اند و بعد از شکست دادن مارسی در دربی فرانسه، با چهار گل سنت اتین را بدرقه کردند. پی اس جی نیم نگاهی هم به دیدار این هفته برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا دارد.

- باستیا ژانویه امسال با زدن 4 گل به پاری سن ژرمن نشان داد در صورت دست کم گرفته شدن می تواند درس سختی به حریف خود بدهد. این تیم امیدواراست حوادث نیمه دوم برتری 4 بر 2 برابر پاریس در ژانویه امسال را تکرار کنند.

- مردان بلان باید چاره ای برای تقابل های فیزیکی با بازیکنان باستیا پیدا کنند. وقت های اضافی اصلا مطلوب این تیم درآستانه بازی حساس این هفته با بارسلونا نیست. 


     
آی اسپورت
2015-04-11 11:01:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر