فهرست

تیم سال جان تری: کوتینیو بهترین بازیکن، هری کین پدیده

آی‌اسپورت: جان تری کاپیتان چلسی انتخاب‌های خود برای تیم و بازیکن سال را فاش کرد و مشخص شد فیلیپه کوتینیو مهاجم برزیلی لیورپول از نظر او بهترین بازیکن این فصل لیگ برتر است.

اگرچه کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس در سه بازی این فصل چلسی با لیورپول طعم شکست را نچشیده اما تحت تاثیر مهارت و تکنیک کوتینیو قرار گرفته که در لیگ برتر تنها چهار گل زده.

جای تعجب نیست که تری، هری کین را به عنوان پدیده و جوان اول این فصل لیگ برتر معرفی کرده؛ این بازیکن 21 ساله در نخستین فصل حضور در ترکیب تاتنهام در لیگ برتر 19 گل زده و بی‌شک شایسته‌ترین کسی است که می تواند این جایزه را ببرد.

تری به عنوان یک مدافع با انتخاب سه بازیکن از خط دفاعی ساوتهمپتون، خوسه فونته، ناتانیل کلاین و بازیکن سابق چلسی، رایان برتران به استحکام دفاعی این تیم اعتراف کرده است. لوران کاسیلنی از آرسنال و داوید دخئا دروازه‌بان منچستریونایتد خط دفاعی تری را کامل می کنند.

تری در خط میانی در کنار کوتینیو، رحیم استرلینگ، سادیو مانه و دیگر بازیکن سابق چلسی، خوان ماتا را قرار داده است که این آخری بعد از شروع سخت خود در اولدترافورد، زیر نظر لویی فن‌خال شکوفا شده است.

سرخیو آگوئرو اگرچه در پنج بازی آخر سیتی در لیگ گل نزده اما در کنار هری کین دو مهاجم مورد علاقه تری هستند.

یوسف مالومبو بازیکن وست‌برومویچ هم تیم مورد نظر خود را در توییتر منتشر کرد اما نکته جالبش این بود که ادن آزار را به عنوان پدیده و هری کین را به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب کرد و بعدا تصحیح کرد که جای این دو نفر عوض شده!

تیم منتخب تری از این قرار است: داوید دخئا؛ رایان برتراند، خوسه فونته، لوران کاسیلنی، ناتانیل کلاین؛ فیلیپ کوتینیو، رحیم استرلینگ، خوان ماتا، سادیو مانه؛ هری کین، سرخیو آگوئرو

     
آی اسپورت
2015-04-11 11:31:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر