فهرست
پیش بازی پارما – یوونتوس / نبرد عرش و فرش
پیش بازی پارما – یوونتوس / نبرد عرش و فرش

پیش بازی پارما – یوونتوس / نبرد عرش و فرش

آی اسپورت – پارما تیم بیمار این فصل سری آ آخرین نفس های خود برای بقا را برابر یوونتوس می کشد.  با وجود تمامی مشکلات مالی و غیره شاگردان دونادونی دست از تلاش بر نداشته اند. آن ها با 16 امتیاز قعر نشین کالچو بوده و در 5 بازی اخیر 2 شکست، 2 تساوی و 1 پیروزی به دست آورده اند. متوقف کردن رم و اینتر در هفته های گذشته مهمترین نتایج کسب شده پارما بوده.یوونتوس جاه طلبانه در انتظار به دست آوردن چهارمین قهرمانی پیاپی در ایتالیاست.یووه می خواهد اختلاف امتیاز خود در صدر را به 17 امتیاز افزایش دهد و شاید پارما بهترین گزینه برای تحقق این هدف باشد.آلگری به احتمال فراوان در این دیدار به منظور کسب آمادگی بیشتر برای تقابل با موناکو در لیگ قهرمانان اروپا به چند بازیکن خود استراحت بدهد.

 

هفته سی ام سری آ

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

بازیکنان غایب

 

پارما :

جاناتان بیابیانی

دانیله گالوپا

الساندرو لوکارلی

 

یوونتوس :

کوادوو آساموآ

رامولو

مارتین کاسرس

پول پوگبا

 

 

پیش بینی:

- پارما بحران زده بعد از تساوی امیدوارانه برابر اینتر در جوزپه مه آتزا مقابل اوینزه تن به شکست داد تا  تغییر خاصی در وضعیت این تیم حاصل نشود.

- یوونتوسی ها با پیروزی سه بر صفر برابر فیورنتینا در جام حذفی ایتالیا نشان دادند حتی با استفاده از سیستم چرخشی می توانند بسیار با کیفیت عمل کنند.

- پارما در انتهای فصل جاری در وضعیت غیر منتظره ای قرار گرفته است. آن ها می خواهند با غرور و افتخار کار خود را در این فصل به پایان برسانند. پارما برای حرکت به سوی منطقه امن جدول تنها به حفظ روحیه و جنگیدن بر سر تک تک امتیاز ها نیازمند است. یوونتوس هم تیمی نیست که پارما را دست کم بگیرد و هرچه زودتر می خواهد قهرمانی خود در سری آ را یک سره کند. 

     
آی اسپورت
2015-04-11 12:27:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر