فهرست
هدایتی فعال‌تر از همیشه / کمپین تبلیغاتی از آزادی تا سفارت عربستان
هدایتی فعال‌تر از همیشه / کمپین تبلیغاتی از آزادی تا سفارت عربستان

هدایتی فعال‌تر از همیشه / کمپین تبلیغاتی از آزادی تا سفارت عربستان

آی اسپورت – اینطور که به نظر می‌رسد، کم کم باید خودمان را برای دیدن هدایتی در کسوت مالک باشگاه پرسپولیس آماده کنیم. هدایتی که از سال‌ها قبل جدی‌ترین مشتری پرسپولیس محسوب می‌شد این روزها بیش از همیشه به خرید این باشگاه نزدیک شده و حمایت وزارت ورزش، بخشی از پیشکسوتان پرسپولیس و تعدادی از مقامات بلندپایه سیاسی را هم پشت سرش دارد.

هدایتی سال قبل قصد داشت به عنوان اسپانسر پرسپولیس را برای یک سال اجاره کند اما بخاطر شرط و شروط های وزارت ورزش پا پس کشید. نتایج ضعیف پرسپولیس، بحران مدیریت در این باشگاه و زندانی شدن مدیرعامل سرخپوشان باعث شد هدایتی زودتر از آنچه انتظار داشت به پرسپولیس برگردد و عضو غیر رسمی هیات مدیره شود.

او بعد از اینکه اعلام کرد قصد شرکت در مزایده سوم و خرید باشگاه پرسپولیس را دارد، کمپین تبلیغاتی‌اش را هم آغاز کرده است. از پذیرفتن مالیات و بخشی از رقم قرارداد برانکو گرفته تا خرید 100هزار بلیت بازی پرسپولیس و النصر که پایه‌گذار یک رکوردشکنی بزرگ در ورزشگاه آزادی بود.

حالا دیگر می‌توان هدایتی را در بیشتر محافل ورزشی و غیرورزشی مربوط به پرسپولیس دید. حضور پررنگ در دیدار پرسپولیسی‌ها با سیدحسن خمینی و شرکت در تجمع امروز مقابل سفارت عربستان که ارتباط چندانی با مسائل ورزشی ندارد، نمونه‌هایی از تلاش‌های هدایتی برای تبدیل شدن به تیتر یک رسانه‌ها هستند.

     
آی اسپورت
2015-04-11 12:49:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر