فهرست
گزارش ویژه:توپچی‌ها قبل از بازی  چه آهنگی گوش می کنند؟
گزارش ویژه:توپچی‌ها قبل از بازی چه آهنگی گوش می کنند؟

گزارش ویژه:توپچی‌ها قبل از بازی چه آهنگی گوش می کنند؟

 

آی اسپورت- آرسنال یکی از آماده‌ترین و روی‌فرم‌ترین تیم‌های حال حاضر اروپا است که از 11 بازی آخرش 10 بازی  را برده که هفت‌تای آنها پشت سر هم بوده. موفقیت اخیر این تیم را می توان به دلایل زیادی مرتبط دانست.

برخی بازیکنان به موقع از بند مصدومیت رها شده‌اند، الیویه ژیرو نمی تواند گل نزند، هکتور بیرین و فرانسیس کوکلین به عنوان پدیده خود را مطرح کرده‌اند ضمن اینکه آرسن ونگر هم دوباره فرمول پیروزی را پیدا کرده. اما آیا چیز دیگری هم هست؟

در حالی که توپچی‌ها امروز برای بازی با برنلی به ورزشگاه این تیم می روند، کمپانی «یوروپ‌کار» یکی از شرکای این تیم، فاش کرده چطور برخی از ستاره‌های تیم با استفاده از برخی گلچین‌های موسیقی جالب و خاص در اتوبوس تیم به خود انگیزه می دهند.

به عنوان نمونه، چه کسی می توانست حدس بزند ژیرو طرفدار Coldplay  است؟ و آیا می توانید تصور کنید لوران کوشینلی قبل از دفاع کردن در زمین «ترف مور» به آهنگ بسیار موفق فارل ویلیامز با نام «هپی» گوش می دهد؟

این همه ماجرا نیست. ناچو مونرئال ششمین آلبوم دیوید گوئتا، اسطوره دنس دی‌جی، با نام «خطرناک» را انتخاب کرده و داوید اوسپینا از یک آهنگ رپ کلمبیایی استفاده می کند از جی بالوین با نام «ترانکوییلا».

سانتی کاسورلا در ماه‌های اخیر در نقش جدیدش به عنوان بازیساز از عمق درخشش خیره‌کننده‌ای داشته. بنابراین شاید جای تعجب نباشد که هافبک اسپانیایی یک چیز آرامتر انتخاب کند؛ خواننده پاپ کشورش، ملندی، این بازیکن 30 ساله را قبل از پیاده‌شدن از اتوبوس شارژ می کند.

انتخاب تراک کاسورلا شاید کمی سنتی به نظر برسد اما هیچ شباهتی به تئو ولکات ندارد. مهاجم تیم ملی انگلیس با گلچین آثار ال‌ال کول جی که در تابستان 1996 منتشر شد، وقت می گذراند که البته چندان با سرعتی که از او انتظار می رود، همخوانی ندارد.

الکس آکسلید چمبرلین، کالوم چمبرز، دنی ولبک، آرون رمزی و کایران گیبز بازیکنان جوان‌تر این فهرست هستند و شگفت‌انگیز نیست که به کارهای موفق این اواخر روی بیاورند. ترک «کاش مال من بودی» از فیلیپ جورج، «نمی‌توانی ما را نگه داری» رکوردشکن از مکلمور، End Credits از چیس و استاتوس، «آرابیا» از گروه «میمون‌های شمالی»، «بالاخره سر در می آوری» از گروه «رویال بلاد» ترک‌های مورد علاقه این بازیکنان به ترتیب هستند.

این اقدام این شرکت برای این انجام شده که هواداران به ستاره‌های خود نزدیکتر شوند و آشنایی بیشتری با زندگی یک بازیکن شاغل در لیگ برتر قبل از انجام یک بازی مهم پیدا کنند.

کن مک‌کال مدیر عامل یوروپ‌کار گفت:«ما به عنوان شریک آرسنال که اتومبیل در اختیار این باشگاه می گذاریم، می خواستیم هواداران بدانند بازیکنان مورد علاقه‌شان قبل از بازی‌ این هفته چه کار می کنند و چه آهنگی گوش می دهند. فکر می کنیم این اقدام برای آنها تشویق کننده باشد. ما برای آرسنال موفقیت را در این بازی آرزو داریم.»

برنلی امیدوار است با کسب سه امتیاز دیدار با تیم دوم جدول خود را از منطقه سقوط جدا کند اما توپچی‌ها می خواهند با پیروزی در این دیدار امیدهای کمرنگ خود برای قهرمانی را زنده نگه دارند.


دیلی میل

 

     
آی اسپورت
2015-04-11 12:51:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر