فهرست
پیشنهاد دونگا به یووه : بدل باجو را بخرید
پیشنهاد دونگا به یووه : بدل باجو را بخرید

پیشنهاد دونگا به یووه : بدل باجو را بخرید

 آی اسپورت- دونگا، سرمربی تیم ملی برزیل از آنجایی که تشابهات زیادی بین اسکار و روبرتو باجوی افسانه‌ای می‌بیند به سران یوونتوس پیشنهاد کرده بازیکن برزیلی چلسی را به خدمت بگیرند.

البته برای اولین بار نیست که اسکار به یوونتوس وصل می‌شود اما وقتی دونگا درباره چنین انتقالی حرف می‌‍زند، انگار ماجرا کمی جدی‌تر از قبل دنبال می‌شود.  

سرمربی سلسائو در این باره گفت:«اسکار بسیارتکنیکی، بازیخوان و به مدرن‌ترین  شکل ممکن، بازیساز است.او مرا یاد روبرتو باجو می‌اندازد؛ هرچند به آلگری هم بی‌شباهت نیست. برخلاف برزیلی ها که عاشقانه فوتبال بازی می‌کنند، اسکار اخیرا بیشتر از مغز و هوش خود استفاده می‌کند.در ملاقات اخیرم از چلسی، مورینیو از بازی اسکار ابراز رضایت کرد.»

 کاپیتان تیم قهرمان جام جهانی 1994 درباره توصیه اش به آلگری حرف زد:«به سران یووه پیشنهاد کردم او را به خدمت بگیرند.ترکیب اسکار، تبس و موراتا، همه مربیان دنیا را دیوانه می‌کند. حضور در سری آ، کاملا به نفع جوان برزیلی خواهد بود چون فرصت حضور در تیم بزرگ دیگری را به دست می‌آورد.»

دونگا در پایان صحبت هایش، ضمن تاکید بر توانایی های کامل یووه برای فتح فصل جاری لیگ قهرمانان، ابراز امیدواری کرد تیم سابقش، فیورنتینا فاتح لیگ اروپا شود.

 

     
آی اسپورت
2015-04-11 14:35:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر