فهرست
نکته روز: قلعه‌تایم، آنتایم شد!
نکته روز: قلعه‌تایم، آنتایم شد!

نکته روز: قلعه‌تایم، آنتایم شد!

آی‌اسپورت- تیم امیر قلعه‌نویی با گذشت چهار هفته از آغار لیگ، سه گل در دقایق پایانی بازی‌ها به ثمر رساند. همین سه گل کافی بود که لقب قلعه‌تایم راهواداران به سرمربی استقلال هدیه بدهند. این تیم باز هم به گل‌های لحظه آخری ادامه داد.  در چهار هفته پس از آن دو گل دیگر هم در ثانیه‌های پایانی وارد دروازه حریفان کردند تا جلد مطبوعات هم یک پارچه به قلعه‌تایم تغییر کند.  دور رفت به غیر از بازی دربی که عالیشاه و نوری بازی باخته را در پانزده دقیقه پایانی با برد عوض کردند، سه تیم نفت تهران، فولاد خوزستان و ذوب‌آهن با گل‌هایی که در اواخر بازی به ثمر رساندند، سه شکست متوالی را به آبی‌پوشان متحمل کردند.

در دیدارهای دور برگشت هم شهباززاده و ابراهیمی در ثانیه‌های پایانی بازی با پیکان و سپاهان به عنوان ناجی ظاهر شدند و شش امتیاز را به استقلال هدیه دادند. اما حالا باز هم با ادامه پیدا کردن لیگ، این بار پادوانی، شریفات، چاگو و اسماعیلی‌فر با گل‌های دقایق آخری‌شان استقلال را ناکام گذاشتند.

با وجود اینکه استقلالی‌ها معتقد بودند که دوران بدنسازی خوبی را در پیش از شروع فصل و چه در دوران نیم فصل پشت سر گذاشته‌اند اما شدیدا مشکل بدنی در این تیم مشاهده می‌شود. در زمان‌هایی که آبی‌ها مجبورند در لیگ چند بازی پشت سر هم را برگزار کنند، تیم افت بدنی می‌کند. توان بدنی بازیکنان استقلال با نزدیک شدن به پایان بازی‌ها تحلیل می‌رود و قدرت تصمیم‌گیری درست به دلیل خستگی بدنی از آن‌ها صلب می‌شود. 

حالا تیم امسال قلعه‌نویی در کنار ده گلی که در بیست دقیقه پایانی بازی‌ها به ثمر رسانده، در این بازه زمانی سیزده بار دروازه‌اش باز شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-11 15:15:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر