فهرست
آنالیز گل های خورده استقلال؛  قاتلی به نام کرنر
آنالیز گل های خورده استقلال؛ قاتلی به نام کرنر

آنالیز گل های خورده استقلال؛ قاتلی به نام کرنر

آی اسپورت- دریافت 4 گل در سه مسابقه، کافی بود تا استقلال تهران در یکی از کلیدی ترین مقاطع فصل، 8 امتیاز از دست بدهد و در جدال با سه رقیب مستقیم، فقط 1 امتیاز به دست بیاورد. این 4 گل، به نوعی شانس قهرمانی را از استقلال گرفتند و حتی شانس صعود این تیم به آسیا را نیز کاهش دادند. جالب اینکه سه گل از این 4 گل، روی ضربات کرنر برای رقبای استقلال به دست آمدند تا این ضربات، تبدیل به کابوس این روزهای آبی های تهران شوند. 

در نبرد با نفت تهران، محسن فروزان یک ضربه پنالتی را از پادوانی گرفته بود و به نظر می رسید این اتفاق، روحیه پیروزی در مسابقه را به استقلال داده است. دقایقی بعد اما کرنر نفتی ها به پادوانی رسید و او بدون مزاحم، توپ را به تور دروازه استقلال رساند و همه 3 امتیاز بازی را نفتی کرد. یک هفته بعد، این بار اسماعیل شریفات بود که با آن قد و قامت کوتاه، از اشتباه مدافعان استقلال و  البته محسن فروزان بهره برد و گل مساوی فولاد را به ثمر رساند و تیمش را در مسیر پیروزی در مسابقه قرار داد. در مسابقه شب گذشته نیز نوبت به دانیال اسماعیل فر کم سن وسال رسید که بدون یارگیر، به سادگی در درون محوطه جریمه استقلال ضربه ارسالی کرنر را به گل تبدیل کند. این گل در حالی به ثمر رسید که امیر، حنیف عمران زاده را نیمکت نشین کرده بود اما مگویان نیز موفق نشد روی ضربات ارسالی جلوی بازیکنان حریف را بگیرد. 

نقطه قوت جدی تیم کی روش، حالا تبدیل به نقطه ضعف تیم قلعه نویی شده است. امیر که پیش تر دربی تهران را نیز به همین ضربات ارسالی واگذار کرده بود، حالا بعد از تغییرات دفاعی، به تغییرات درون دروازه نیز فکر کرد. چرا که محسن فروزان در کنار درخشش هفته های اخیرش، روی توپ های ارسالی عملکردی شبیه روزهای افت مهدی رحمتی دارد.

     
آی اسپورت
2015-04-11 15:16:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر