فهرست
نسل جدید مدیران شهرت‌طلب: نژاد فلاح در نقش سلبریتی
نسل جدید مدیران شهرت‌طلب: نژاد فلاح در نقش سلبریتی

نسل جدید مدیران شهرت‌طلب: نژاد فلاح در نقش سلبریتی

آی اسپورت – علاقه به دیده شدن بین مدیران ایرانی موضوع چندان جدیدی نیست، اما این مجموعه طولانی یک عضو تازه دارد. محمدحسین نژادفلاح، قائم مقام جدید پرسپولیس نشان داده هر جا امکان دیده شدن باشد، او به عنوان اولین نفر حضور پیدا می‌کند.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به شکل ویژه‌ای اخبار و اظهارات نژادفلاح را پوشش می‌دهد. در شرایطی که اگر به سایت باشگاه‌های بزرگ اروپایی سر بزنید معمولا هیچکدام از اخبار اصلی مربوط به مدیرعامل نیستند، در سایت پرسپولیس یک، دو یا حتی بعضی اوقات هر سه خبر اصلی بالای سایت با تصویر نژادفلاح کار شده‌اند. حتی اخباری مثل دیدار پرسپولیسی‌ها با سیدحسن خمینی با تیتر «دیدار نژاد فلاح و جمعی از اعضای تیم پرسپولیس با سیدحسن خمینی» یا اولین حضور برانکو در درفشی‌فر با تیتر « بازدید برانکو و نژادفلاح از ورزشگاه درفشی‌فر» منتشر می‌شوند.

نژادفلاح در عکس‌ها هم همیشه نزدیک‌ترین فرد به سوژه اصلی عکاسان است. یعنی اگر عکاس‌ها در حال عکس‌برداری از برانکو در بازی پرسپولیس و النصر باشند، نژادفلاح در تمام طول بازی یک قدمی سرمربی تیمش است و اگر قصد عکسبرداری از دیدار بازیکنان با نوه امام را داشته باشند، نژادفلاح همیشه کنار حسن خمینی ایستاده است. کافی است کمی به این عکس‌ها دقت کنید:     
آی اسپورت
2015-04-11 15:16:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر