فهرست
استقلال چگونه بلبلی را جذب کرد؟
استقلال چگونه بلبلی را جذب کرد؟

استقلال چگونه بلبلی را جذب کرد؟

آی اسپورت – یکی از بازیکنانی که باشگاه استقلال اقدام به جذب او کرده، محمد بلبلی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود است. بازیکن جوانی که بازی‌های او در نیم فصل دوم به چشم آمد و خیلی زود چند تیم را خواهان خود دید. بلبلی قرارداد 12 میلیون تومانی با باشگاه سپیدرود داشت و طبق قوانین نقل‌وانتقالات، چنین قراردادی آماتور محسوب می‌شود.

مسئولان استقلال بر همین اساس، با بازیکن مذکور قرارداد امضا کردند تا فصل آینده پیراهن استقلال را برتن کند. از طرفی، علی کریمی مالک قبلی باشگاه سپیدرود نامه تسویه حساب پایان فصل را به بلبلی داده بود تا مشکلی برای فسخ قرارداد با سپیدرود نداشته باشد.

مسئولان سپیدرود مدعی هستند که بلبلی با این باشگاه قرارداد سه ساله دارد، اما به نظر می‌رسد چون این بازیکن نامه تسویه حساب داشته و قراردادش نیز آماتور است، مشکلی برای این بازیکن و استقلال پیش نمی‌آید. در نهایت این باشگاه می‌تواند حق رشد از باشگاه استقلال بگیرد که ارتباطی به رضایت‌نامه ندارد.

مسئولان استقلال یک روز پس از دیدار با سپیدرود رشت در هفته پایانی لیگ برتر یعنی 27 اردیبهشت با بلبلی قرارداد امضا کردند. این در شرایطی است که باشگاه فولاد هم مدعی عقد قرارداد با این بازیکن هستند. در تصویری که از قرارداد بلبلی و فولاد منتشر شده تاریخ قرارداد  3 خرداد 97 نوشته شده است در حالی هم اکنون در سال 98 به سر می‌بریم.

 

تسنیم

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-06-11 12:43:00
نظر دهید

۲ نظر
...
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
فکر کردین کیسه دچار مشکل میشه؟؟؟ قبلا صیادمنش و کنعانی زادگان رو هم غیرقانونی گرفتن و شاهکار فداسیون و سازمان لیگ ثبت قرارداد غیرقانونی پاتوسی بود. اره هیچ مشکلی کیسه رو تهدید نمیکنه هنوز یه چیزی دستی هم بهشون میدن
۹
عباس
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
یه رور بعد از بازیشون با سپیدرود با بلبلی قرارداد بستن! یعنی قبل بازی توافقا شده بوده!!!!! رامین محرم نژاد ثانی!!!!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر