فهرست
جواب بی‌انضباطی‌ها در دربی؛ محرومیت کاپیتان‌ها
جواب بی‌انضباطی‌ها در دربی؛ محرومیت کاپیتان‌ها

جواب بی‌انضباطی‌ها در دربی؛ محرومیت کاپیتان‌ها

آی‌اسپورت- کمیته انضباطی رای خود را در رابطه با بازی استقلال-پرسپولیس اعلام کرد. در این بین کاپیتان‌های دو تیم -مهدی رحمتی و جلال حسینی- که نقش اصلی را در حواشی دقایق پایانی بازی داشتند، طبق پیش‌بینی‌ها از تیغ تیز کمیته انضباطی در امان نماندند و محرومیت گریبان‌گیرشان شد.

رحمتی که لیگ شانزدهم را با محرومیت شروع کرده بود و یک حکم تعلیقی هم در پرونده‌اش داشت، به دو جلسه محرومیت محکوم شد. کاپیتان استقلال در بازی دربی هم با کارت قرمز فغانی جریمه شده بود و حالا به گفته رییس کمیته انضباطی، مجموعا باید 4 هفته از ترکیب استقلال دور بماند. کاپیتان استقلال که تقریبا نیمی از ادامه لیگ را از دست داده، هنوز به این رای واکنشی نشان نداده است.

این در حالی‌ست که طرف دیگر درگیری، کاپیتان پرسپولیس بوده که با محرومیت یک جلسه‌ای روبه‌‌رو شده است. جلال حسینی که دقایق انتهایی بازی و حتی لحظات بعد از سوت پایان را درگیر حواشی با مهدی رحمتی بود و از اعتراض‌هایش کوتاه نمی‌آمد، بعد از اعلام این رای هم شدیدا به کمیته انضباطی اعتراض کرده و این حکم را ناعادلانه می‌داند. حسینی گفته در تمرین سه‌شنبه پرسپولیس شرکت نمی‌کند و شخصا پیگیر دلیل این محرومیت خواهد شد. کاپیتان قرمزها به مسئولان پرسپولیس هم انتقاد داشته و گویا دلیل پیگیری شخصی‌اش هم باید همین باشد که بی‌خیالی مسئولان تیم را می‌بیند.

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-02-13 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ناصر
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۵
واقعا اعتراض سید جلال به این رای خنده داره ... من که رای رو شنیدم واقعا به نظرم لطف از این بیشتر نمیتونستن به پرسپولیس و سید جلال بکنن ..
۵ ۲
کیروش
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
اینها همه ش سیاه بازی و هماهنگ شده س!!!! دست خدا بالاتر از دست همه تونه، قهرمانی امسالتونم مالید
آرش
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
آره دیگه
فدراسیون پرسپولیسیه آخه
و گرنه می گفتند کارت قرمز رحمتی که هیچی فدای گل روش، محرومیت تعلیقی اش هم که مثل مهریه است، کی داده کی گرفته، باید تو فینال حذفی محروم میشد، اونجا دوست داشتیم محروم نشه، الان هم دیگه بقیه کوتاه بیان
یه دو جلسه می مونه، که حالا بذاریم شاید تو جام حذفی سال بعد اعمال کنیم
چقدر این عابدینی نفوذ داره تو فیفا
امید از تفت
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
آقا همه دیدند فرزاد حاتمی در بازی با پرسپولیس چجوری جنجال به پا کرد و به کامیابی نیا حمله ور شد و بعدش هم چه مصاحبه ای انجام داد یعنی نباید یه تذکر ساده هم بگیره!؟ بعد سیدجلال در بازی با گسترش یه اعتراض کرد و تذکر گرفت و الان هم محروم شد. کیانی و آقایی به سینه داور میکوبند و حتی یه تذکر هم نباید بگیرند!!؟ چرا فدراسیون و همه بسیج شدند تا هرجور شده تراکتور را قهرمان کنند!!؟ امید ما به خدا و بعد هم به فیفاست.
۱
علی به امید تفتی
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۳۱
امید شما به فدراسیون هست که تا الان در 13 بازی داوری به نفعتون بوده و به جای تشکر از فدراسیون پرسپولیسی پرروتر شدید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر