فهرست
شوک: چهار بازیکن استقلال به تهران برنگشتند
شوک: چهار بازیکن استقلال به تهران برنگشتند

شوک: چهار بازیکن استقلال به تهران برنگشتند

آی اسپورت – باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد که 4 بازیکن با این تیم به تهران برنمی‌گردند. این چهار بازیکن همان اسامی مدنظر و مورد انتظار هواداران استقلال هستند که به همراه تیم به تهران بازنمیگردند. شیخ دیاباته، علی کریمی، روزبه چشمی و میلیچ.

دو بازیکن خارجی استقلال طبعا به دلیل پایان فصل و لزوم بازگشت به خانه استقلال را همراهی نمی کنند اما علی کریمی و روزبه چشمی در شرایطی به تهران بازنمیگردند که به نظر می رسد قصد دارند در فصل آینده در لیگ ستارگان قطر به کار خود ادامه دهند.

موضوع بازنگشتن روزبه چشمی به توافق اولیه او با ام الصلال باز میگردد و اگر او به ایران باز میگشت، برای حضور مجدد به قطر، باید پروسه قرنطینه دو هفته ای را طی میکرد که این مسئله ممکن بود توافق او با ام الصلال را بر هم بزند. علی کریمی نیز به همراه چشمی در قطر مانده است تا شانس خودش را برای انتخاب تیم آینده اش در این کشور محک بزند.

 

ورزش سه 

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-09-27 21:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۰۵
بسیار کار خوبی کردند.حتی قائدی هم بهتر است برود.این بیچاره‌ها هر چقدر تلاش کنند یه مدیر بیناموس،میاد همه رشته‌ها را پنبه میکند.درخشش منهای قهرمانی یعنی پشم.تعجبم چرا وریا غفوری مانده تو این خلا. هوادار هم که اهمیتی نداره براش
۲ ۱
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۳۳
کاش کمی مثال از درخشش چشمی میزدی؟ یا حتی میلیچ..کریمی دیگه چند بار بگه میخوام برم؟؟ حالا خوبه انصاف داشت و نگفت وزارت داره فراریم میده.یکم عزت نفس داشته باشید،طرفدار باشگاه باشید نه شخص
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر