فهرست
استوریج: فصل بعد روی فرم می آیم
استوریج: فصل بعد روی فرم می آیم

استوریج: فصل بعد روی فرم می آیم

آی‌اسپورت: دانیل استوریج مهاجم لیورپول اعتراف کرد تا فصل آینده نمی تواند به فرم مرگبار قبلی خود برگردد اما آماده است در بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل و به خصوص در دیدارهای جام حذفی که می تواند قرمزها را به قهرمانی در این فصل برساند، به تیم کمک کند.

این بازیکن بیشتر فصل را به دلیل مصدومیت قوزک و زانو از دست داده و در حالی که کمتر از دو ماه از بازگشتش می گذرد با مصدومیت جدیدی روبرو شده. او اگرچه چهار گل زده اما مثل قبل روی فرم نبوده و خودش می گوید:«خیلی خوب است که برگشتم اما اینکه دوباره مثل فصل قبل بشوم، زمان می برد. مدت زیادی بازی نکردم و بعد هم مصدومیت دوباره. این فصل فقط می توانم به تیم کمک کنم چیزی ببرد. فصل بعد دوباره به هواداران نشان می دهم که چه کارهایی می توانم بکنم و سطح بازی‌ام مثل قبل می شود. همین که دوباره می توانم بازی کنم، خوشحالم و البته از تمام قابلیت‌هایم برای پیروزی تیم استفاده می کنم.»

لیورپول هفته آینده در نیمه نهایی جام حذفی در ویمبلی به مصاف استون ویلا می رود، باشگاهی که فوتبال حرفه ای را آنجا شروع کرد و به عنوان هنرآموز آکادمی چهار سال را آنجا سپری کرد؛ هنوز هم خیلی از افراد خانواده او طرفدار ویلا هستند. این دیدار برای او و بستگانش خاص است:«وقتی خیلی جوان بودم برای آنها بازی می کردم و بسیاری از اعضا خانواده از این تیم حمایت می کنند. بردن ویلا آسان نیست اما ما تمام تلاش خود را می کنیم که به فینال برویم.»

     
آی اسپورت
2015-04-11 16:01:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر