فهرست
ادعای جالب راجرز/ دستیار من هر آسیب‌دیده ای را خوب می‌کند!
ادعای جالب راجرز/ دستیار من هر آسیب‌دیده ای را خوب می‌کند!

ادعای جالب راجرز/ دستیار من هر آسیب‌دیده ای را خوب می‌کند!

آی اسپورت- برندان راجرز با تحسین مجدد «جوردن آیب» درهای حضور در ترکیب ثابت لیورپول را برای پدیده این فصل های قرمزهای آنفیلد باز کرد.

آیب که پس ازسپری کردن دوران حضور قرضی در دربی کانتی، این فصل دوباره لیورپولی شد، اخیرا دوران آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است.

 راجرز به این جوان اعتماد کامل دارد:«او درتمرینات عملکرد خوبی داشته و نشان داده دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته است.جوردن مدتی دور از میادین بود. به همین دلیل شاید آمادگی ذهنی لازم را نداشته باشد، با این حال در تمرینات واقعا تلاش می‌کند.»

 با این تفاصیل،راجرز قصد دارد در بازی دوشنبه شب مقابل نیوکاسل به او بازی دهد:« آیب به حد کافی خوب نشان داده. قصد دارم در بازی دوشنبه از وجود او استفاده کنم.»

سرمربی سابق سوانزی، نگران مصدومان تیمش است:«متاسفانه تعداد زیادی آسیب دیده داریم و این موضوع، کار را مشکل می‌کند.البته داشتن یک دستیار کاربلد به نام جان کارور کار مرا آسان می‌کند.با تمرینات او، هر آسیب دیده‌ای شانس برگشتن به میادین را دارد!»

در این رقابت به زعم راجرز، همیشه دشوار، بالوتلی و لالانا به دلیل بیماری و مصدومیت فرصت همراهی تیم بازنده 2 هفته اخیرلیگ برتر را ندارند اما شاید کوتینیوکه به نظر تری، شایستگی دریافت عنوان مرد سال انگلیس، بار دیگر عصای دست تیمش شود.سرمربی لیورپول دراین باره گفت:«بهترین سال های او در راه است. این پسر آینده درخشانی دارد چون هر روز با عشقی مثال زدنی تمرین می‌کند و در هر بازی نهایت توان خود را به کار می‌گیرد.»

     
آی اسپورت
2015-04-11 18:41:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر