فهرست
میهایلوویچ حامی من است! / اینتزاگی:میلان به من اعتماد کند
میهایلوویچ حامی من است! / اینتزاگی:میلان به من اعتماد کند

میهایلوویچ حامی من است! / اینتزاگی:میلان به من اعتماد کند

آی اسپورت-پییو اینتزاگی، سرمربی میلان اعتقاد دارد تیمش در بازی یکشنبه مقابل سامپدوریا، مچ مردان سینیشا میهایلوویچ را می‌خواباند.

 او در کنفرانس مطبوعاتی قبل از آغاز بازی گفت:« می‌دانم بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما هدف ما، تنها و تنها پیروزی است.تک تک بازی های این فصل برای میلان اهمیت دارد می‌دانیم به محض رقم خوردن چند نتیجه نامطلوب، باران انتقادات روی سر ما آوار می‌شود.تمرکز لازم را داریم و امیدواریم با دست پر بازی مقابل سامپدوریا را ترک کنیم.»

او درباره معضل مصدومیت هم حرف زد:« همیشه گفته ام که اگر مصدوم نداشته باشیم، نتایج بهتری کسب می‌کنیم.تمرینات اخیر در حال و هوایی متفاوت از همیشه انجام شده و با خوش بینی زیادی به ادامه رقابت های پرتعداد آینده  می اندیشیم. ازطرفی بازیکنانی مانند چرچی و دسترو به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز دارند.»

 نبرد با سامپدوریای رده پنجمی برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اهمیت زیادی دارد. ستاره سابق خط حمله  میلان می‌گوید تیم او به اندازه ای قدرتمند هست که نگران روند خوب اخیر سامپدوریا نباشد:«اگر نقشه های من توسط بازیکنان اجرا شود، قطعا پیروز خواهیم شد. اولویت با بازی زیباست اما اگر خوب بازی کنیم و ببازیم،جوی منفی علیه تیم شکل می‌گیرد.»

 اینتزاگی به شایعات مربوط به حضور میهایلوویچ،سرمربی رقیب به جای خودش می‌خندد:« وقتی این شایعات را می‌شنوم، می‌خندم. هرگاه یک نتیجه منفی می‌گیریم، مردم از جانشین من حرف می‌زنند.میهایلوویچ، همیشه اولین نفری بوده که در سخت‌ترین مقاطع فصل با پیامک از من حمایت کرده و امیدوارم در هر بازی غیر از جدال فردا شب موفق باشد!»

او از شیوه خود حرف زد:«هرمربی روش خاص خود را دارد. تمرینات خلوت را دوست دارم اما خب، نمی‌توان به زور به بازیکنی تمرین داد.وقتی باشگاهی با من قرارداد امضا می‌کند باید اطمینان را چاشنی کار خود کند.اگر واقعا مرا بخواهد با تمام اشتیاقم برایش تلاش خواهم کرد چون واقعا دوست دارم جواب اعتماد را به بهترین شکل ممکن بدهم.»

در غیاب هوندا و احتمالا فن خینکل و بوناونتورا، منز، یک اخطار تا محروم شدن  از دربی میلان فاصله دارد.اینتزاگی اما نگران نیست:« از منز تقاضای اخطار احمقانه یا بازی محافظه کارانه ندارم.او باید درشرایط عادی مبارزه کند و گرنه عصبانی می‌شوم.» دوسترو که از زمان پیوستن به میلان فقط 2 گل زده، کماکان مورد حمایت پیپوست:« در یک مقطع، 3، 4 ماه گل نزدم. از این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد.ارزش بازیکنان را با گل هایشان نمی‌سنجم. دسترو، خوب ظاهر می‌شود اما به کمی حل شدن در روند و فضای تیم نیاز دارد. او فردا به بازی خوب خود و جابه جایی هایش با منز ادامه می‌دهد.درباره پست بازی‌اش حرف نزنید چون الان جوابی ندارم!»

صحبت های پایانی بهترین گلزن اروپایی ایتالیادر عرصه باشگاهی درباره مونتاری ناراضی است. ستاره غنایی به دلیل آنچه«احساس ناکارآمدی در تیم» نامیده، قصد ترک میلان را دارد.نظر پیپو چیست؟ او گفت:« مونتاری خیلی حرفه ای به موضوع نگاه می‌کند. او از من خواسته در صورت امکان و بی‌نیازی تیم، روسونری را ترک کند.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-11 20:54:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر