فهرست
سئوال روز:  چه کسی عابر بانک استقلال می شود؟
سئوال روز: چه کسی عابر بانک استقلال می شود؟

سئوال روز: چه کسی عابر بانک استقلال می شود؟

آی اسپورت - منتظر تغییرات در هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باشید. این خبری است که معاون وزیر ورزش آن را رسانه ای کرده.

خادم در مصاحبه با رادیو ورزش گفته: برای اولین بار دولت ریالی به دو باشگاه کمک نکرد به همین دلیل این دو باشگاه دنبال تامین هزینه‌های خودشان بودند و عمده مسئله ما تامین هزینه بود. الان هم اگر بحث خصوصی‌سازی مطرح می‌شود به همین دلیل است. ما تغییراتی را در حامیان مالی خواهیم داشت که در یکی دو روز آینده اعلام می‌کنیم. اگر با اسپانسرها به نتیجه برسیم حضور آنها در هیات مدیره کمک خواهد کرد بنابراین در پرسپولیس یکی دو نفر و در استقلال یک نفر به هیات مدیره اضافه خواهند شد که در یکی دو روز آینده اعلام می‌کنیم.

تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس که قابل پیش بینی بود و همه می دانند حسین هدایتی به کادر مدیریتی این باشگاه اضافه می شود تا انگیزه بیشتری برای خرج کردن در پرسپولیس داشته باشد. اما در مورد استقلال باید دید وزارت ورزش چه گزینه ای را برای این باشگاه در نظر دارد.

قطعا آنها دنبال فردی می گردند که به مانند هدایتی بتواند از پس هزینه های باشگاهداری بربیاید. قبلا علی انصاری چنین نقشی را در استقلال بازی کرده بود و حالا باید دید که آیا خادم و همکارانش دوباره سراغ او رفته اند یا اینکه شخص جدیدی را مدنظر دارند.

۱    
آی اسپورت
2015-04-12 08:29:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر