فهرست
پیش بازی منچستریونایتد–منچسترسیتی/طلسم سیتی می شکند؟
پیش بازی منچستریونایتد–منچسترسیتی/طلسم سیتی می شکند؟

پیش بازی منچستریونایتد–منچسترسیتی/طلسم سیتی می شکند؟

آی اسپورت – منچستریونایتد در دربی امروز در اولدترافورد درحالی پذیرای سیتی خواهد بود که پیروزی احتمالی دراین بازی به منزله اختلاف چهارامتیازی آنها با رقیب همشهری در جدول رقابتها خواهد بود. سیتی درمقطعی ازاین فصل رقیب جدی چلسی در کورس رقابت برای قهرمانی لیگ محسوب می شد ولی کسب هرنتیجه ای در اولدترافورد به غیر از این پیروزی تمامی امیدهای این تیم را برای کسب نایب قهرمانی هم به طور کامل از بین خواهد برد. من یونایتد دو ماه پیش حتی قرارگرفتن در بین چهارتیم نخست جدول را هم ماموریتی غیرممکن تصور می کرد. اما پنچ برد پیاپی این تیم یونایتد را در مسیر صعود به پله های بالای جدول قرارداد و حالا حتی کسب عنوان دومی این فصل هم برای این تیم غیرممکن به نظر نمی آید.

 

 

هفته سی و دوم لیگ برتر جزیره

زمان بازی: 19:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

منچستر یونایتد :

جانی ایوانز

 

 

منچستر سیتی :

ویلفرد بونی

 

 

 

پیش بینی:

- یونایتد در حالی آماده تقابل با رقیب سنتی خود می شود که برای اولین بار در طول این فصل یونایتد در وضعیت بهتری نسبت به مردان پیگرینی قرار دارد.

- سیتی در 4 تقابل اخیر برابر یونایتد همواره پیروز بوده و در آخرین حضورش در اولدترافورد با 3 گل شیاطین سرخ را شکست داد. اما وضعیت سیتی این روز ها به گونه ای است که به نظر می رسد این روند شکست ناپذیری برابر یونایتد پایان بپذیرد.

- با همه انتقاداتی که به یونایتد فن خال در این فصل وارد شد اما آن ها امتیاز آور ترین تیم در خانه بین تیم های لیگ برتری بوده اند. شیاطین سرخ تقریبا شانسی برای قهرمانی در این فصل ندارند اما حفظ رقابت با آرسنال برای کسب رده دوم چالش آن ها تا انتهای رقابت ها خواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-04-12 10:04:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر