فهرست
پیش بازی کیو پی آر – چلسی/ هدف: شکستن تابوی دیرینه
پیش بازی کیو پی آر – چلسی/ هدف: شکستن تابوی دیرینه

پیش بازی کیو پی آر – چلسی/ هدف: شکستن تابوی دیرینه

آی اسپورت – اختلاف امتیاز با سایر رقبا  همان قدر که برای چلسی مفید است می تواند مضر هم باشد. مورینیو به خوبی می داند نباید حریفانش را دست کم بگیرد و فریب موقعیت خوب تیمش در جدول را بخورد.

کیو پی آر رده هفدهمی که شدیدا نیازمند کسب امتیازات لازم برای بقا در لیگ برتر است همچنان با لیست بلند بالای مصدومانش روبه رو است. با این حال کریس رمزی سرمربی کوئیز پارک رنجرز سعی دارد با بالا بردن انگیزه شاگردانش، آن ها را ترغیب به کسب امتیازات لازم در بازی های پیش رو کند.

چلسی این روز ها شرایط سختی دارد و تیم مورینیو حتی برای کسب 3 امتیاز فشار زیادی را تحمل می کند. پیروزی پر گل در این دیدار می تواند اعتماد از دست رفته بازیکنان چلسی را به آن ها باز گرداند. آن ها برای تحقق این موضوع باید تمرکز بیش تری بر روی بازی خود داشته باشند

آمار چلسی در ورزشگاه لوفتوس رد لندن بسیار فاجعه بار بوده و آن ها در 11 حضور قبلی شان در این ورزشگاه تنها 1 پیروزی کسب کرده اند. 6 شکست و 6 تساوی دیگر نتایج آبی های لندن در خانه کیو پی آر بوده است.

 

 

هفته سی و دوم لیگ برتر جزیره

زمان بازی: 17:00

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

کوئیز پارک رنجرز :

الخاندرو فائورلین

لروی فی

دارنل فورلانگ

ادئواردو وارگاس

یون سوک یانگ

ریو فردیناند

ریچارد دان

 

 

چلسی :

جان ابی میکل

دیگو کاستا

 

 

 

پیش بینی:

- کیو پی آر به سمت منطقه امن جدول در حال حرکت است اما تساوی برابر استون ویلا کمی این امر را در هفته گذشته به تعویق انداخت.

- چلسی نیاز دارد با پیروزی در این دیدار خود را در بالای جدول حفظ کند. وضعیت چلسی به گونه ای است که آن ها ترجیح می دهند بازی زیبا را فدای نتیجه گیری کنند.

- چلسی علاوه بر کسب سه امتیاز در نظر دارد ماتیچ و فابرگاس را از گرفتن کارت زرد در این بازی حفظ  کند. چرا که این دو نفر در آستانه محرومیت قرار دارند و ممکن است بازی حساس بعدی آبی های لندن برابر یونایتد را از دست بدهند.

     
آی اسپورت
2015-04-12 10:01:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر