فهرست
پیش بازی تورینو – رم/ جلوروسی به دنبال حفظ رده دوم
پیش بازی تورینو – رم/ جلوروسی به دنبال حفظ رده دوم

پیش بازی تورینو – رم/ جلوروسی به دنبال حفظ رده دوم

آی اسپورت – رمی ها که تقریبا دیگر شانسی برای قهرمانی در کالچو ندارندمی خواهند با حفظ رده دوم جدول سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کنند. در آن طرف میدان سهمیه لیگ اروپا هم برای تورینو رده هفتمی بسیار ارزشمند خواهد بود و آن ها تمام تلاششان را برای کسب 3 امتیاز در بازی امشب به کار خواهند برد.

شاگردان ونتورا در این فصل فوق العاده ظاهر شدند و فعلا در رده هفتم جدول قرار گرفته اند. آن ها در 16 بازی اخیر تنها 2 شکست را تجربه کرده اند و سومین پیروزی پیاپی را برابر رم جستجو می کنند.

رودی گارسیا و تیمش تقریبا از بحران چند ماه اخیر خود با کسب دو پیروزی برابر ناپولی و چزنا بیرون آمدند. اما همچنان سنگینی کسب نتایج ضعیف در شهر تورین آن ها را اذیت می کند. رم در 13 حضور قبلی اش در این شهر برابر یووه و تورینو تنها 2 بار پیروز شده و این موضوع می تواند بر روی عملکرد آن ها تاثیر گذار باشد. فاصله 14 امتیازی با یووه در 9 هفته مانده به پایان رقابت ها باعث شده حتی با وجود شکست یوونتوس برابر پارما، تغییری در شانس شاگردان گارسیا برای قهرمانی صورت نگیرد. با این حال تنور رقابت رم با هم شهری خود لاتزیو که با فاصله یک امتیاز پشت سرشان قرار دارد همچنان گرم خواهد ماند.

 

 

هفته سی ام سری آ

زمان بازی: 17:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

تورینو :

میگژن باشا

 

رم :

لیئندرو کاستان

کوین استرومن

مایکون

ژروینیو

سیدو کیتا

اشلی کول

واسیلیس توروسیدیس

 

 

پیش بینی:

- تورینو دو بازی اخیرش را با پیروزی پشت سر گذاشته و تنها 5 امتیاز با رده ششم جدول فاصله دارد. شاید آن ها امسال نتوانند سهمیه لیگ اروپا را کسب کنند اما سال گذشته در این راه همه را شگفت زده کرده بودند.

- رم هم مانند تورینیو هر 6 امتیاز ممکن از دو بازی قبلی اش در سری آ را به دست آورده و همراه با ناپولی تلاش می کنند در بین سه تیم بالای جدولی کالچو در انتهای فصل قرار بگیرند.

- تورینو به خوبی آگاه است که لاتزیو در یک قدمی رم قرار دارد و لغزش پایتخت نشینان می تواند جایگاه دومی را از ان ها بگیرد. این فشار روانی بر روی رمی ها می تواند یک مزیت برای تورینو به شمار رود. 

     
آی اسپورت
2015-04-12 10:07:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر