فهرست
دیسلایک: دفاع دوباره استقلالی ها از بچه خوبِ عراقی!/ مشکلِ شماره 13
دیسلایک: دفاع دوباره استقلالی ها از بچه خوبِ عراقی!/ مشکلِ شماره 13

دیسلایک: دفاع دوباره استقلالی ها از بچه خوبِ عراقی!/ مشکلِ شماره 13

آی اسپورت- ظهر امروز بود که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، بالاخره رای جاسم کرار را صادر کرد. این کمیته، کرار را به مدت یک سال از حضور در فوتبال ایران محروم و اعلام کرد که این رای، از ابتدای فصل بعد اجرا خواهد شد. استقلالی ها اما به سرعت پاسخ کمیته اخلاق را دادند. بهرام افشارزاده مدعی شده که این مشکل را با محمدزاده حل خواهد کرد. چرا که «کرار بچه خوبی ست و بیرون زمین اذیتش می کنند!». 


«بچه خوب» تیم آبی پایتخت، در این فصل تا پیش از بازی با سایپا، مهره قابل اعتمادی برای تیمش بود. اگر محرومیت مشکوک در دربی پایتخت را ندیده بگیریم، او خرید مناسبی برای استقلالی ها محسوب می شود تا اینکه ظاهرا بالاخره صبر این بازیکن لبریز شد و تصویر همیشگی اش را در دیدار با سایپا نشان داد. او با چند جلسه محرومیت روبرو شد و دو بار با توجیه های مختلف، در بازگشت به تهران از تعطیلات تاخیر کرد. آخرین بار در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر بود که جاسم کرار موفق به گلزنی برای استقلال شد. هافبک عراقی استقلال، آخرین پاس گلش را نیز 8 هفته قبل در مسابقه با سپاهان ارسال کرد.

از همان اولین روزهای بازگشت کرار به فوتبال ایران، انتظار می رفت که لیگ چهاردهم، روزهای پرحاشیه ای را برای استقلالی ها رقم بزند. این بازیکن خارجی، در تیمی که سرمربی اش به صورت مداوم به انتقاد از اجنبی پرستی می پردازد، رفتارهایی انجام داده که شاید به سادگی می توانستند موجب اخراج یک بازیکن ایرانی از تیم شوند. برای چندمین بار در این فصل، استقلالی ها برای حل «مشکل» کرار اقدام خواهند کرد و معلوم نیست کرار چه زمانی برای حل مشکلات استقلال در نتیجه گیری، به کمک این تیم می آید.

     
آی اسپورت
2015-04-12 13:43:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر