فهرست
دوئل بنگر-سیدصالحی؛ جنگِ هواییِ دوستانه
دوئل بنگر-سیدصالحی؛ جنگِ هواییِ دوستانه

دوئل بنگر-سیدصالحی؛ جنگِ هواییِ دوستانه

آی‌اسپورت- دوئل اصلی دیدار امروز بین بلند قامتان دو تیم اتفاق می‌افتد. محسن بنگر که قرار بود پیش از این دیدار، دستش را زیر تیغ جراحان ببرد اما دست از این کار کشید و برای دیدار امروز به میدان می‌رود. شماره شش سرخ‌ها برخلاف تیمش، روزهای خوبی را سپری می‌کند. پرسپولیس در این فصل در سه دیداری که بنگر را در ترکیب نداشت، سه بار دروازه‌اش باز شد و  یک کلین‌شیت هم ثبت کرد. در 21 دیداری هم که بنگر در لیگ امسال به میدان رفت، پرسپولیس 25 گل دریافت کرد. گل‌هایی که البته کمتر اشتباهات بنگر تاثیرگذار بود. بنگر این فصل به دو تیم تبریزی گل زد و هفته قبل هم اولین پاس گل این فصلش را به مهدی طارمی داد.

در آن سوی میدان امید آبی‌ها به مهاجم سابق پرسپولیس است. سیدصالحی که قامتی به بلندای محسن بنگر دارد، پیش از این نشان داده راه گل‌زنی به تیم‌های سابقش را خوب بلد است. سیدصالحی نیم فصل نخست فقط یک بار موفق شد برای سایپا گلزنی کند. اما در ابتدای ورودش به خوزستان، دوم گل را وارد دروازه استقلال تهران کرد. ذوب‌آهن، ملوان و صبای قم دیگر تیم‌هایی هستند که از سیدصالحی در این فصل گل دریافت کردند. شماره 99 استقلال خوزستان در این دیدار به دنبال زدن شصت‌وهفتمین گل لیگ برتری‌اش است. 

این دو بازیکن که پیش از این در تیم‌های سپاهان و پرسپولیس هم‌تیمی  بودند، باید ببینیم کدام‌شان در نبردهای هوایی موفق‌تر است.

     
آی اسپورت
2015-04-12 12:05:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر