فهرست
پشت‌پرده دعوت نشدن سپاهانی‌ها به تیم ملی
پشت‌پرده دعوت نشدن سپاهانی‌ها به تیم ملی

پشت‌پرده دعوت نشدن سپاهانی‌ها به تیم ملی

آی اسپورت - سعید آقایی و عزت پورقاز در لیگ هجدهم کیفیت لازم برای بازگشت به اردوی تیم ملی را به نمایش گذاشته‌اند، اما همچنان سبد تیم ملی از ستاره‌های سپاهان خالی است و کی‌روش در لیست جدیدش هم بازیکنی از سپاهان را دعوت نکرده است. البته قلعه‌نویی هم اعتراض چندانی به کی‌روش ندارد و شاید ترجیح می‌دهد دوباره وارد دور انتقاد از او نشود تا بازیکنان سپاهان پشت خط تیم ملی نمانند. به خصوص که شایعه شده کی‌روش از قلعه‌نویی بابت اینکه زمان سرمربیگری ذوب‌آهن به حضور شاگردانش در ساختمان پک اعتراض داشته و گفته بود ریکاوری آن‌ها در مرکز تیم‌های ملی به ریتم ذوب‌آهن لطمه می‌زند، شاکی است و به همین دلیل ترجیح می‌دهد تا جایی که امکان دارد بازیکنی از سپاهان به تیم ملی دعوت نشود و امیر قلعه‌نویی دوباره اعتراض نکند!

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-10-11 19:55:00
نظر دهید

۲ نظر
پوريا
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
چرا همه چيز رو پشت پرده دار مى كنين ؟! كدوم پشت پرده ؟ شما سرمربى تيم ملى بودين كدوم بازيكن سپاهان رو دعوت ميكرديد و كدوم بازيكن فعلى تيم ملى رو حذف ؟ انقدر اين مطالب زرد رو به خورد مردم ندين .
آقای موزامبیکی چه زمانی از چه چیزی شاکی نبود
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۰
خبر ورزشی درباره جلال حسینی گفت : جلال حسینی درباره تیم ملی سکوت کرد چون منتظر است تا با برانکو به تیم ملی برگردد

خبر ورزشی درباره قلعه نویی گفت : قلعه نویی از شرایط راضی است

بعد از اینکه قلعه نویی نتایج خودش رو در جام ملتهای 2007 با حذف تیم کیروش جلوی عراق داعش زده بدون لیگ معتبر داخلی در سال 2015 زده مقایسه کرد و از عدم دعوت نشدن بازیکنان سپاهان به تیم ملی در اردوی شهریور ماه گلایه کرد ، کیروش رابطه اش را با بازیکنان سپاهان به هم زد . آیا فقط بازیکنانی که قبلا در اردو بودند باید دعوت بشوند ؟ اگر اینطور است پس چرا سهرابیان را دعوت کرد ؟ در حالیکه سهرابیان تا به حال به هیچ اردویی دعوت نشده بود . چرا کیروش دست روی بازیکنان محمد کریمی و مهدی کیانی نگذاشت ؟ علی کریمی توانایی بازی در چند پست را دارد که مهدی کیانی ندارد ؟ در فوتبال فقط سن مهم است ؟ توانایی فردی مهم نیست ؟ مگر محمد کریمی هم بازیساز و هم وینگر نیست ؟


آیا هدف از این دروغها ، پرت کردن حواس مخالفین کیروش از عدم ثبت قرارداد کیروش نیست ؟ چگونه کسیکه هیچ قرارداد امضا شده ای با فدراسیون فوتبال ندارد روی نیمکت تیم ملی مینشیند ؟

آیا کیروش و فدراسیون نشین ها منتظر فرا رسیدن 13 آبان هستند تا دلار به 7000 تومان برسد و بعدا میزان هزینه تیم ملی برای برنامه های مسخره کیروش را اعلام کند ؟

چرا باید 6 میلیون دلار برای بازی با بولیوی و ترینیداد و توباگو هزینه شود ؟ چرا کشورهای مدنظر کیروش برای دیدار دوستانه در رنکینگ فیفا رتبه 3 رقمی دارند ؟

آیا دلیل دیر آمدن کیروش به ایران ، ترس از بازی دوستانه با ژاپن نبود ؟

چرا وقتی یک ماه پیش خبرنگار خبرگزاری تسنیم میخواست درباره پیشنهاد برزیل و آرژانتین و ترس کیروش از مقابله با این تیمها صحبت کند ، کیروشی پور به بهانه کمبود وقت صدایش را قطع کرد ؟ چرا هفته بعد با خبرنگار تسنیم صحبت نکرد ؟


اتلاف وقت کیروشی پور برای جلوگیری از صحبتهای خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره بازی دوستانه با برزیل تا چه زمانی ادامه دارد ؟ آیا ما از عراق داعش زده کمتر هستیم ؟


کیروشی پورها منتظر سقوط قیمت دلار هستند تا در صورت سقوط نکردن قیمت دلار ، با برنامه ریزی از قبل طراحی شده و پرت کردن حواس ، سطح انتظارات را به بازیهای حماسی کاهش دهند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر