فهرست
پاداشی که هیچوقت نرسید/ اولین توضیح کی روش درباره جدایی کریمی
پاداشی که هیچوقت نرسید/ اولین توضیح کی روش درباره جدایی کریمی

پاداشی که هیچوقت نرسید/ اولین توضیح کی روش درباره جدایی کریمی

آی اسپورت- یک جمله اینستاگرامی و سپس سکوتی طولانی مدت. این همه واکنشی بود که علی کریمی، به ماجرای عجیب جدایی اش از تیم ملی نشان داده بود. جادوگر که بدون سپری کردن کلاس های مربیگری، ناگهان روی نیمکت تیم ملی نشسته بود، همانقدر ناگهانی نیز تیم را ترک کرد تا رقابت های جام ملت های آسیا را از تلویزیون تماشا کند. تلویزیونی که ترجیح داده بود بنر «کاش کریمی اینجا بود» روی سکوهای ورزشگاه در مسابقه اول تیم ملی را سانسور کند!

علی کریمی، با اظهارنظرهای صریح اش به ذهن سپرده شده است و با زبانی که درست همرنگ پیراهن تیم محبوب اوست. با این وجود این بازیکن هیچگاه در مورد جدایی از نیمکت تیم ملی اظهارنظر نکرد. سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران نیز، هیچگاه توضیحی در این مورد ندارد و تنها از سکوت کریمی تشکر کرد.

بعد از مدت ها، بالاخره اولین توضیحات کارلوس کی روش در مورد ماجرای جدایی کریمی از تیم ملی، در جلسه سه نفره او با رئیس فدراسیون و نماینده وزارت ورزش مطرح شد. حسنی خو، قرارداد نداشتن، برخوردهایی خاص و پاداشی که هرگز به اعضای کادر فنی تیم ملی نرسید را از زبان کی روش، به عنوان دلایل خداحافظی کریمی مطرح کرد. داستان مربوط به پاداش، در همان مقطع توسط تعدادی از رسانه ها نیز مطرح شده بود.

     
آی اسپورت
2015-04-12 12:41:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر