فهرست
دوئل مومنی - گابریل؛ هر کدام سرحال‌تر باشد، تیمش می‌برد
دوئل مومنی - گابریل؛ هر کدام سرحال‌تر باشد، تیمش می‌برد

دوئل مومنی - گابریل؛ هر کدام سرحال‌تر باشد، تیمش می‌برد

آی‌اسپورت- تمام امید ویسی به مهاجم شماره 10 تیمش است. مومنی در دیدارهای بزرگ نمایش فوق‌العاده‌ای دارد. در دیدار استقلال خوزستان با هم نام تهرانی‌اش مومنی هر کاری که دلش خواست انجام داده بود و روی هر چهار گل تیمش تاثیر مستقیم داشت. در بازی دور رفت استقلال خوزستان مقابل همین پرسپولیس هم این بازیکن تک گل تیمش را به ثمر رساند. مهاجم پنج گله آبی‌ها یکی در میان گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر می‌رساند. اگر قرار باشد این بازیکن امروز گلی را به ثمر برساند، نوبت پنالتی زدنش است. همچنین در سه دیدار آخری که مومنی برای خوزستانی‌ها گلزنی کرد، بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید. مومنی در این فصل سه پاس گل داده و سه بار هم بازیکنان حریف در محوطه جریمه با خطا متوقفش کردند.

مومنی با سرعت بالایش به راحتی توان عبور از مدافعان پرسپولیس را دارد و احتمالا نوراللهی و گابریل امر متوقف کردن این بازیکن، پیش از اینکه به دروازه سوشا نزدیک شود را برعهده دارند. پرسپولیسی‌ها امیدوارند گابریل از پس مومنی بر بیاید تا در حملات با خیالی آسوده‌تر شرکت کنند. تیم امسال ویسی خیلی خوب گل می‌خورد. دروازه‌بانان استقلال خوزستان تنها از تیم راه‌آهن در لیگ امسال کمتر گل خورده‌اند. اگر کمی مهاجمان پرسپولیس باهوش باشند می‌توانند تیم را از رسیدن به جمع فانوس به دستان نجات بدهند.

هواداران پرسپولیس هم به حضور گابریل در دیدار امروز دل‌شان را خوش کرده‌اند. به قول اسطوره‌شان: «این گابریلِ خیلی بازیکنه!».

     
آی اسپورت
2015-04-12 12:47:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر