فهرست
برنامه فوق فشرده برای پورتو و طارمی
برنامه فوق فشرده برای پورتو و طارمی

برنامه فوق فشرده برای پورتو و طارمی

آی اسپورت - تیم فوتبال پورتو پرتغال در حال حاضر در سه رقابت معتبر حضور دارد و در هر کدام از این رقابت‌ها خودش را به عنوان مدعی نشان داده است. لیگ پرتغال، جام حذفی پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا سه رویدادی است که پورتو در آن حضور دارد و همین مسئله باعث فشردگی برنامه پورتو ظرف ۱۵ روز شده است.

پورتو چهارشنبه گذشته در دیدار رفت لیگ قهرمانان اروپا موفق شد برابر یوونتوس با نتیجه ۲ بر یک پیروز شود. این تیم در هفته بیستم لیگ پرتغال، روز دوشنبه این هفته (۴ اسفند) به مصاف ماریتیمو می‌رود؛ تیمی که امیر عابدزاده و علی علیپور دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد.

پورتو بامداد ۱۰ اسفند در دیداری حساس با اسپورتینگ لیسبون تیم صدرنشین لیگ پرتغال بازی می‌کند که نتیجه این مسابقه اهمیت زیادی در تعیین معادلات قهرمانی در این رقابت‌ها دارد.

یاران طارمی ۱۳ اسفند در دیگر بازی حساس خود و این بار در جام حذفی باید به مصاف براگا برود. این مسابقه در چارچوب دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و پورتو در صورت موفقیت در این مسابقه راهی فینال می‌شود. تقابل دو تیم در بازی رفت، با تساوی یک - یک خاتمه یافته بود.

طبق برنامه اعلام شده، پورتو ۱۷ اسفند باید مجدداً در لیگ پرتغال به مصاف تیم ژیل ویسنته برود؛ در حالی که روز ۱۹ اسفند در تورین ایتالیا میهمان تیم یوونتوس در چارچوب دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا است.

هنوز مشخص نیست که آیا دیدار پورتو با ژیل ویسنته به خاطر بازی برگشت با یوونتوس لغو می‌شود یا خیر اما در صورت پابرجا بودن این برنامه، پورتو به طور میانگین هر سه روز یک بار در سه رقابت مختلف به میدان می‌رود.

 

هفته بیستم لیگ پرتغال‌؛ ۴ اسفند

پورتو - ماریتیمو؛ ساعت ۲۲:۳۰

 

هفته بیست و یکم لیگ پرتغال؛ ۱۰ اسفند

پورتو - اسپورتینگ لیسبون؛ ساعت ۰۰:۰۰

 

نیمه نهایی جام حذفی پرتغال؛ ۱۳ اسفند

پورتو - براگا؛ ساعت ۲۳:۴۵

 

هفته بیست و دوم لیگ پرتغال؛ ۱۷ اسفند

پورتو -ژیل ویسنته؛ ساعت ۱۹:۳۰

 

یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ ۱۹ اسفند

پورتو - یوونتوس؛ ساعت ۲۳:۳۰

     
آی اسپورت
2021-02-20 23:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر