فهرست
دژاگه: مقابل چلسی باید خیلی خوب باشیم
دژاگه: مقابل چلسی باید خیلی خوب باشیم

دژاگه: مقابل چلسی باید خیلی خوب باشیم

آی اسپورت- اشکان دژاگه در دیدار روز شنبه فولام در زمین وست برومویچ موفق شد با شوتی زمینی از داخل محوطه جریمه حریف، گل نخست بازی را به ثمر برساند. دژاگه که دومین سال حضور خود در فولام را تجربه می‌کند در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه فولام گفت: گل خوبی زدم. توپ به سمت من آمد و از اینکه توانستم آن را تبدیل به گل کنم خوشحالم. مقابل تاتنهام هم گل زدم اما درست همانند آن دیدار نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم تا به پیروزی برسیم. فکر می‌کنم نیمه نخست و 10 تا 15 دقیقه از نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم اما پس از آن وست بروم رو به جلو حرکت کرد. آنها بازیکنان و به خصوص مهاجمان قدرتمندی دارند. به همین خاطر دفاع کردن مقابل آنها کار ساده‌ای نبود. فکر می‌کنم با کمی شانس می‌توانستیم نتیجه را به سود خودمان به پایان برسانیم. اکنون باید روی دیدار بعدی با چلسی تمرکز کنیم. دیدار سختی خواهد بود. باید هر هفته سخت تلاش کنیم تا همواره آماده باشیم.

 

دژاگه در خصوص دیدار با تیم چلسی هم گفت: مقابل چلسی همه باید عملکرد خوبی داشته باشند. این یک دیدار بزرگ برای بازیکنان و هواداران است. چلسی در این فصل بار دیگر تیم خوبی شده و به امتیازهای این دیدار نیاز دارد. ما نیز برای امتیازهای این دیدار می‌جنگیم. باید ببینیم چه پیش می‌آید.

دژاگه در مورد همکاری مجدد با ماگات هم گفت: او را مدت زیادی است که می‌شناسم. پیش از رویارویی با وست بروم در طول هفته تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم. همه جلسه‌های تمرینی خوب بودند. باید در هفته پیش رو هم همین روند را پیش بگیریم و منتظر بمانیم و ببینیم مقابل چلسی چه اتفاق‌هایی رخ خواهد داد.

     
آی اسپورت
2014-02-24 18:02:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر