فهرست
سیدجلال: هدف اصلی‌ام برگشتن به پرسپولیس است
سیدجلال: هدف اصلی‌ام برگشتن به پرسپولیس است

سیدجلال: هدف اصلی‌ام برگشتن به پرسپولیس است

آی اسپورت - به نظر می‌رسد حضور در لیگ قطر زیاد باب میل جلال حسینی نبوده است. مدافع تیم ملی که ابتدای فصل برای قرارداد بستن با الاهلی بی‌تابی می‌کرد، حالا می‌خواهد به ایران برگردد و به تسنیم گفته اولویتش برای فصل آینده باشگاه پرسپولیس است.

شرایط الاهلی: ما بعد از حضور زلاتکو کرانچار نتایج خوبی گرفتیم. امروز هم با لخویا بازی داریم که البته این مسابقه بیشتر برای آنها مهم است. با این حال دوست داریم جلوی این تیم نتیجه خوبی بگیریم، چون برای شخصیت تیمی خودمان مهم است.

رسیدن به لیگ قهرمانان: متأسفانه شانسی نداریم. بعد از پایان لیگ بازی‌های جام حذفی شروع خواهد شد و ما شانس خود را برای گرفتن سهمیه آسیا امتحان خواهیم کرد. البته برای قهرمان شدن کار سختی داریم.

فصل آینده در قطر؟ هنوز چیزی مشخص نیست. مطمئناً هدف اول من بازگشت به فوتبال ایران خواهد بود. حالا باید ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت ولی دوست دارم به فوتبال ایران برگردم و فصل بعد در کشور خودم بازی کنم.

بازگشت به پرسپولیس: فعلاً که لیگ قطر و لیگ ایران به پایان نرسیده و از حالا نمی‌توان در این مورد صحبت کرد. با این حال من پرسپولیس را دوست دارم و مطمئناً بازگشت به این تیم یکی از هدف‌های جدی من است. با این حال باید بگویم که فعلاً چیزی قطعی نیست و باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

برد پرسپولیس مقابل النصر: واقعاً برای پرسپولیس و هوادارانش روز فوق‌العاده‌ای بود. حضور یکصد هزار نفر در آزادی نشان داد که این تیم چقدر بزرگ است. من امیدوارم پرسپولیس امسال در آسیا به موفقیت بزرگی برسد تا هوادارانش را خوشحال کند.

انتخاب برانکو: برانکو مربی خوبی است و کارنامه خوبی در ایران دارد. این تصمیم مسئولان پرسپولیس بود که او را انتخاب کنند ولی مطمئناً مربیگری در پرسپولیس برای هر فردی سخت است. البته همه چیز فقط به مربی مربوط نمی‌شود و پرسپولیس باید برای فصل آینده از لحاظ بازیکن هم تقویت شود.

ماندن کی‌روش: من فعلاً ترجیح می‌دهم در این خصوص صحبت نکنم.

بازی با سوئد و شیلی: این موفقیت بزرگی بود که با دو تیم مطرح جهان بازی کردیم و تجربه بازیکنان تیم ملی بیشتر شد. امیدوارم که در آینده هم چنین بازی‌هایی انجام دهیم.

     
آی اسپورت
2015-04-12 13:25:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر