فهرست
همه اتفاقات عجیب امروز فوتبال ایران؛ دنیای دیوانه دیوانه دیوانه دیوانه!
همه اتفاقات عجیب امروز فوتبال ایران؛ دنیای دیوانه دیوانه دیوانه دیوانه!

همه اتفاقات عجیب امروز فوتبال ایران؛ دنیای دیوانه دیوانه دیوانه دیوانه!

آی اسپورت- امروز کرار جاسم یک سال از حضور در فوتبال ایران محروم شد، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس درباره نفت صحبت کرد و چند اتفاق دیگر. فوتبال ما مدت‌هاست بازار مکاره شده. هرکس هرکاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد، هر حرفی دلش می‌خواهد می‌زند و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. در فوتبالی که فدراسیونش با مربی که قرارداد دارد مذاکره می‌کند که او را راضی به ماندن کند، اتفاقات عجیب آنقدر هستند که می‌شود از آنها یک تریولژی فوق‌العاده ساخت.


محرومیت کرار؛ داستان‌های عجیب آقا جاسم قسمت Nام

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون امروز اعلام کرد هافبک عراقی استقلال به دلیل توهین به فوتبال ایران و ارکان آن یک سال از حضور در تیم‌های ایرانی محروم شده. به گفته محمدزاده استاد کرار روز گذشته در جلسه این کمیته شرکت نکرده. چرا؟ خودش اینطور جواب داده: دلیلی نداشت در این جلسه شرکت کنم. اتفاقی رخ نداده بود که بخواهم به خاطرش به آنجا بروم. البته این فقط یک بخش کوتاه از اوضاع مسخره این پرونده است. چند دقیقه بعد بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال گفت او بچه خوبی‌ست و بیرون از زمین اذیتش می‌کنند. بلافاصله بعد از آن صحبت‌ها نظری‌جویباری گفت حکم کرار بعد از فصل آینده که قراردادش با استقلال تمام شد اجرا می‌شود. برای تکمیل شاخ روی سر فوتبال، خود محمدزاده هم این مسئله را تایید کرد و در توجیه آن گفت: اگر کرار با استقلال قرارداد داشته باشد و قبل از قراردادش با این باشگاه او را محروم می‌کردیم مطمئنا این بازیکن از استقلال شکایت می‌کرد. با این تفاسیر، در واقع قدرت نفوذ و تصمیم‌گیری نهادهای نظارتی فدراسیون فوتبال ایران به کشک تبدیل شده‌اند.

بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال گفته در حکم کرار منافع باشگاه استقلال رعایت شده. بله، در فوتبال ایران منافع باشگاهی که بازیکنش تخلف می‌کند رعایت می‌شود.نطق آقای نماینده در مجلس؛ ما که زندان بودیم و ندیدیم!

اسماعیل جلیلی ماینده مردم مسجد سلیمان، هفتکل ، لالی و اندیکا در مجلس امروز نطق میان‌دوست داشت. او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تا به امروز با بازی‌های خوب خود  لیگ برتر کشور درخشیده است و انتظار می رود که شما به عنوان رئیس دولت دستور دهید که مورد حمایت جدی قرار گیرد. نفت مسجد سلیمان با 21 امتیاز از 25 بازی، به خاطر تفاضل‌ گل بهتر نسبت به راه‌آهن نگون‌بخت در رده یکی مانده به آخر لیگ قرار دارد و اگر سقوط نکند معجزه کرده. این عملکرد \"درخشان\" قطعا به خاطر وجود مدیرانی چون جلیلی ثبت شده که به جای تصمیم‌های منطقی و کارهای موثر، فقط صحبت‌ کردن را بلد شده‌اند و شوهای آبکی آن‌چنانی.صحبت درباره سرپرست تیم ملی؛ احوال شما آقای کفاشیان؟

امروز خبری منتشر شد با این مضمون که کی‌روش و کفاشیان سر انتخاب سرپرست تیم ملی به توافق نرسیده‌اند. خود خبر هر شنونده‌ای را دیوانه می‌کند. سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون سر انتخاب یک پست اداری در فدراسیون به توافق نرسیده‌اند. بعضی منتقدها از جمله شخص وزیر می‌گویند کی‌روش نباید در فوتبال ایران فراتر از اختیاراتش عمل کند. انگار استاد کفاشیان در توافق‌های جدید اختیارات بامزه‌ای به کی‌روش داده.

     
آی اسپورت
2015-04-12 14:05:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر