فهرست
توجیه از نوع آلگری: حق داریم فصلی یک بار اشتباه کنیم!
توجیه از نوع آلگری: حق داریم فصلی یک بار اشتباه کنیم!

توجیه از نوع آلگری: حق داریم فصلی یک بار اشتباه کنیم!

آی اسپورت- شکست شوکه کننده یوونتوس صدرنشین مقابل پارما غرق شده دربحران، شگفتی بزرگ این هفته فوتبال اروپا را رقم زد اما ماسیملیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر اطمینان دارد تیمش درهفته های آتی این نتیجه را جبران می‌کند.

ثبت تنها دومین شکست فصل آن هم مقابل پارمای سقوط کرده و اختلاف امتیاز دورقمی با تیم دوم درهفته های پایانی، الگری را نگران نمی‌کند.او بیشتر ترجیح داد از واقعیات بگوید:« پارما تیم برتر میدان بود و استحقاق پیروزی را داشت. تصور می‌کنم حق داشته باشیم در یک فصل، یک بار اشتباه کنیم! به نظرم اگر در سراسر مثل دقایق پایانی تمرکز داشتیم، می‌توانستیم حداقل با یک امتیاز، زمین را ترک کنیم. در رقابت بسیار مهمی شکست خوردیم. باخت، همیشه دردآور است. همیشه گفته ام وقتی نمی‌توانید ببرید، بهتر است به مساوی قانع شوید.حالا با آرامش و قدرت آماده رقابت سه شنبه با موناکو می‌شویم.»

 سرمربی سابق کالیاری و میلان، با این جملات تحسین از پارما را به اوج رساند:« پارما خوب شروع کرد و عالی ادامه داد. رقیب ما لایق برد بود در مجموع نیمه اول خوبی را پشت سر گذاشتیم اما در 45 دقیقه دوم به حریف فرصت ضد حمله دادیم و اصلا اقدامات پیشگیرانه  لازم برای مقابله با آن ها را هم انجام ندادیم. در رقابتی که شانس زیادی برای برتری داشتیم، پیروز نشدیم اما بازی های مهم دیگری در پیش است.  فراموش نکنید هنوز چند امتیاز از رقبا جلو هستیم.»  

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-12 16:18:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر