فهرست
آنچلوتی در آستانه دربی مادرید: شکست 4-0، عامل انگیزشی ماست
آنچلوتی در آستانه دربی مادرید: شکست 4-0، عامل انگیزشی ماست

آنچلوتی در آستانه دربی مادرید: شکست 4-0، عامل انگیزشی ماست

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی در آستانه دربی مادرید در دور رفت یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان، شکست تحقیر آمیز جدال رفت فصل جاری لالیگا  را عاملی برای انگیزه بیشتر تیمش نامید.

پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ قهرمانان،حرف هایش را با صحبت درباره روحیه عالی رئالی ها شروع کرد:« تقریبا همه اعضای تیم آماده هستند. چیچاریتو و خسه در تمرینات خیلی خوب ظاهر شده اند و مرا امیدوار کرده اند.پپه هم برای حضور در دربی کوچک‌ترین مشکلی ندارد. از همین الان اعلام می‌کنم رودریگس و ایسکو توامان در بازی با آتلتیکو به میدان می‌روند.»

او در ادامه سراغ اصل مطلب رفت:« شکست 4-صفر در لیگ مقابل اتلتیکو، ما را برای انتقام‌گیری مشتاق و باانگیز کرده است.با تمام توان در این جدال دشوار به میدان می‌رویم و می‌دانیم شرایط این دربی با رویارویی های قبلی ما متفاوت خواهد بود.روی تکنیک، شخصیت و تجربه راموس حساب ویژه ای باز کرده ام.»

سرمربی سابق میلان از اولین گل یک سال اخیر رونالدو از طریق ضربه آزاد مستقیم به وجد‌ آمده است:« او درصحنه گل کار آسانی پیش‌رو نداشت اما آنچه در رونالدو شگفت‌انگیز است و باعث برتری اش بر سایر مهاجمان می‌شود، میل فراوان به بازی و گلزنی درهر رقابت است.»

آنچلوتی، فاکتور قدرت را اولویت رئال در بازی با آتلتیکو نمی‌داند:« نشان دادن قدرت، بسیار مهم تلقی می‌شود اما ما به فاکتورهای دیگری هم نیاز داریم.»

 کارلتو در پاسخ به سوالی درباره آینده خاویر هرناندس، گفت:« او بسیار شدید تلاش و خیلی خوب بازی می‌کند. منتظر گل های بعدی مرد مکزیکی هستم اما آینده اش دردستان منچستر‌یونایتد است. فعلا باید دید در پایان فصل چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

سرمربی ایتالیایی درباره استراحت ندادن به کریس رونالدو در بازی قبلی رئال درلالیگا گفت:« چندان موافق این کار نبودم چون او به خوبی دوران ریکاوری را پشت سر گذاشته و به استراحت نیازی نداشت.ترجیح می‌دهم به خسته هایی مانند راموس، مارسلو و ومودریچ استراحت بدهم.»

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-12 16:15:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر