فهرست
انتقاد از مربی بارسا به خاطر تعویض نیمار/ انریکه: خسته شدم!
انتقاد از مربی بارسا به خاطر تعویض نیمار/ انریکه: خسته شدم!

انتقاد از مربی بارسا به خاطر تعویض نیمار/ انریکه: خسته شدم!

آی اسپورت – دیشب بعد از پایان بازی بارسلونا با سویا همه منتظر لوئیس انریکه بودند تا مربی کاتالونیایی ها را به دلیل تعویض نیمار به باد انتقاد گیرند.  انریکه دراولین گام اشتباهی که بعد از مدتها مرتکب شده، دوباره زیر سوال رفته است. انریکه به تنهایی مقصراصلی تساوی 2-2 بارسا با سویا نیست. اما منتقدان تعویض نیمار را به هیچ وجه نمی پذیرند.

این اقدام انریکه حتی خشم خود مهاجم برزیلی را هم به همراه داشت که رو به انریکه به این تصمیم او معترض شده و ناراحتی مسوولان باشگاه را هم باعث شد. نشریات کاتالونیایی حملات تندی امروز به انریکه داشته و نوشته اند که آن تعویض تنها به خاطر تمایل بیش از حد و بی فایده او برای اینکه خودش را مهم جلوه دهد بوده و هیچ توجیه دیگری نمی تواند داشته باشد.

انتقادها از انریکه بیشتر و بیشتر می شوند. گروهی از مدیران بارسلونا هم از این اقدام او شگفت زده هستند.امروز حتی نشریات اظهارات خوردی مستره را منتشر کرده بودند که گفته بود:\" نمی دانم چرا انریکه تصمیم به تعویض نیمار گرفت. او واقعا خوب داشت بازی می کرد...\"

گروهی دیگر نوشته اند که لوئیس انریکه درواقع دارد همان رفتاری را تکرار می کند که دو ماه پیش با لیونل مسی داشت. اگرچه آن ماجرا درنهایت به نفع مسی تمام شد. انریکه دیشب در پاسخ به حرکات دست نیمار که دلیل تعویض شدنش رانمی فهمید ، در کنفرانس خبری بعد بازی با بی حوصلگی این طور واکنش نشان داد:\" کافیه، از این مزخرفات خسته شدم. برای من فقط پیروزی تیم اهمیت دارد\"

     
آی اسپورت
2015-04-12 16:45:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر