فهرست
گسترش 3-2 ملوان/ سه ایستگاهی، سه امتیاز/ فرار کلاسیک کمالوند از انتهای جدول
گسترش 3-2 ملوان/ سه ایستگاهی، سه امتیاز/ فرار کلاسیک کمالوند از انتهای جدول

گسترش 3-2 ملوان/ سه ایستگاهی، سه امتیاز/ فرار کلاسیک کمالوند از انتهای جدول

آی اسپورت- گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی، امروز با یک روز تاخیر در بیست و پنجمین هفته از رقابت های لیگ برتر با هم مسابقه دادند.

تیم میزبان با ترکیب داود نوشی صوفیانی،، سید محسن حسینی، امید نظامی پور، علیرضا میرشفیعیان، مصطفی اکرامی، میثم تقی زاده، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی، جابر انصاری، لئوناردو پیمنتا و محمد ابراهیمی وارد زمین مسابقه شد.

فیروز کریمی هم، ملوان را با ترکیب ایمان صادقی، عزیز معبودی، عزت الله پورغاز  حسین کنعانی، حسن جعفری، مازیار زارع، پژمان نوری، محمد آبشک ، محسن یوسفی، فرزاد حاتمی و سید جلال رافخایی به زمین فرستاد.

مسابقه با برتری تیم آبی پوش میدان آغاز شد. آن ها موقعیت های زیادی ساختند و حتی تیر دروازه انزلیچی ها را به لرزه درآوردند اما این فرزاد حاتمی بود که در دقیقه 40 مسابقه با یک ضربه فوق العاده تماشایی، ملوان را پیش انداخت.

در چهل و پنحمین دقیقه از مسابقه، ضربه محکم جابر انصاری، از توپ ارسالی گسترشی ها گل ساخت تا بازی به تساوی کشیده شود. سه دقیقه بعد، کاشته تماشایی ابراهیمی گسترش را تبدیل به تیم پیروز مسابقه کرد. در دقیقه 59 نیز، این محسن حسینی بود که قدر کرنر ارسالی روی دروازه حریف را دانست و احتلاف را به عدد دو رساند.


گسترش در ادامه مسابقه شانس به ثمر رساندن گل چهارم را نیز داشت اما واکنش خوب صادقی، این فرصت را از آن ها گرفت.در فاصله 10 دقیقه به پایان مسابقه، جلال رافخایی از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد تا ملوان به بازی برگردد. بازگشتی که می توانست کامل بشود اما فرزاد حاتمی، موقعیت طلایی دقایق پایانی را خراب نکرده بود.


با این نتیجه، گسترش با 26 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت. یک پله بالاتر از ملوان 25 امتیازی.

     
آی اسپورت
2015-04-12 19:58:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر