فهرست
سپاهان 2-1 تراکتور/ گل طلایی رسول در روز بازگشت محرم/ طوفان تونی تمام شد
سپاهان 2-1 تراکتور/ گل طلایی رسول در روز بازگشت محرم/ طوفان تونی تمام شد

سپاهان 2-1 تراکتور/ گل طلایی رسول در روز بازگشت محرم/ طوفان تونی تمام شد

آی اسپورت- روند پیروزهای پیاپی تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر، سرانجام در اصفهان به پایان راهش رسید. تراکتوری ها امروز یکی از حساس ترین مسابقه های هفته بیست و پنجم را در فولادشهر برگزار کردند. مسابقه ای که سپاهان را به جمع بزرگان فوتبال ایران برگرداند.

نکته ویژه دقایق ابتدایی این مسابقه، حضور دوباره نویدکیا در ترکیب سپاهان بود. محرم، 15 هفته بعد از آخرین حضور فیکس اش در سپاهان، بار دیگر در ترکیب این تیم حضور پیدا کرده بود. انگیزه بالای جواهیر سوکای در خط حمله تیم میزبان کاملا آشکار بود. تا پیش از به ثمر رسیدن گل اول بازی، سپاهان تیم برتر مسابقه بود اما اشتباه عجیب خط دفاعی این تیم، فرصت را برای گلزنی آقای گل لیگ برتر مهیا کرد. ادینیو توپ را از بین پاهای گردان عبور داد تا سکوت را به فولادشهر بیاورد.

ادینیو، تنها لوسیانوی گلزن این مسابقه نبود. لوسیانو پریرای سپاهانی ها، در اواسط نیمه دوم با یک ضربه پنالتی موفق به باز کردن دروازه تیم مهمان شد. ستاره برزیلی، در ادامه بازی به درخشش در برابر تراکتوری ها ادامه داد. در شرایطی که تونی، آندو و ادینیو را از تیمش بیرون کشیده بود تا قدرت دوندگی تراکتور را افزایش دهد، فرار عالی پریرا و پاس تماشایی او برای رسول نویدکیا، سازنده گل دوم سپاهان شد. نویدکیا با یک بغل پای دقیق، همه سه امتیاز بازی را در اصفهان نگه داشت تا حسین فرکی در کنار زمین اشک بریزد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-12 19:55:20
نظر دهید

۱ نظر
ali
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴، ۰۸:۳۹
سپــاهان بازی یک هیچ باخته را دو یک برد.. آنهم با یک لشگر بازیکن مصدوم و محروم.. درود به غیرت و شرفتون..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر