فهرست
مدیر اجرایی آرسنال: از این فصل راضی نیستم!
مدیر اجرایی آرسنال: از این فصل راضی نیستم!

مدیر اجرایی آرسنال: از این فصل راضی نیستم!

آی اسپورت- سهامدار اصلی آرسنال، دوم شدن در فصل جاری لیگ برتر را  اتفاقی خوشحال کننده برای تیمش نمی‌داند.

 ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی توپچی ها، نقش درآمد حاصل ازحق پخش تلویزیونی را عاملی مهم برای رقابتی‌تر شدن لیگ برتر نامید و به همین دلیل از ونگر خواسته در چنین فضایی برای قهرمان کردن آرسنال تلاش کند.

او گفت:« کادر مدیریتی از اوضاع فعلی تیم آرسنال راضی است و امیدواریم تیم، فصل جاری را در بهترین شرایط ممکن به پایان برسد. حتی اگر دوم شویم هم خیلی خوشحال نخواهیم بود. بر این اساس بعد از پایان فصل باید برای عملکردی بهتر در آینده نقشه بکشیم. تیم متحدی داریم و جوانان آرسنال هم رشد بسیاری داشته اند. ازابتدای فصل با هیولای، مصدومیت دست و پنجه نرم کرده ایم و تطابق تازه واردها با تیم هم زمان زیادی را از ما گرفت.معمولا در سال جام‌جهانی از این اتفاقات رخ می‌دهد.»

 گازیدیس از یک پروسه گفت:« قطعات پازل موفقیت را از از ابتدای فصل چیدیم و حالا می‌بیند که در حال بهره بردن از تلاش‌هایمان هستیم. آرسنال فعلی، درخشانی دارد.»

پدیده ای به نام ساوتهمپتون و تیم ولخرجی مانند سیتی، بخشی از رقبای آرسنال برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان را تشکیل می‌دهند. گازیدیس، ماجرای رقابتی تر شدن لیگ برتر را حاصل درآمد بیشتر باشگاه ها می‌داند:« گستره رقابت در لیگ برتر، وسیع و وسیع تر می‌شود. درباره سیتی، این اواخر فقط از ولخرجی ها و مشکلات ناشی از رد شدن از خط قرمزهای قانون فیرپلی اقتصادی شنیده ام.این قانون به امثال ساوتهمپتون اجازه خودنمایی می‌دهد.سرمایه گذاری های صورت گرفته در فوتبال انگلیس به جذاب هر چه بیشتر لیگ  و رقابتی تر شدن فوتبال در جزیره انجامیده است.»

     
آی اسپورت
2015-04-12 19:33:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر