فهرست
اس.خوزستان 1-1 پرسپولیس / کادرفنی جدید هم نبرد!
اس.خوزستان 1-1 پرسپولیس / کادرفنی جدید هم نبرد!

اس.خوزستان 1-1 پرسپولیس / کادرفنی جدید هم نبرد!

آی اسپورت - گل دقیقه 84 محمدرضا مهدوی، پرسپولیس را از اولین پیروزی با کادرفنی جدید محروم کرد.

پرسپولیسی‌ها اوایل نیمه دوم با ضربه مهدی طارمی گل اول مسابقه را زدند اما شوت محکم مهدوی اجازه نداد با 3 امتیاز به تهران برگردند. پرسپولیس با این مساوی، همچنان به رده نهم دوخته شده است.

ترکیب استقلال خوزستان:
پرویز کریمی، میثم مجیدی، محمد طیبی، مجید حیدری، موسی کولی‌بالی، عبدالهادی خنیفر، محسن بیات، محمدرضا مهدوی، میثم بائو، مهدی مومنی، سیدمهدی سیدصالحی

ترکیب پرسپولیس:

سوشا مکانی، حمید علی‌عسگر، میشائیل اومانیا، محمدرضا خانزاده، محسن بنگر، احمد نوراللهی، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه، محمد نوری، هادی نوروزی و  مهدی طارمی

واکنش خوب سوشا روی توپ موlنی در دقیقه 22، اولین موقعیت نسبتا جدی این مسابقه بود. در انتهای نیمه اول نیز دریبل های عالی احمد نورالهی او را صاحب موقعیت ویژه ای کرد. او ضربه اش را با نوک پا به تیر افقی دروازه کوبید تا مسابقه در نیمه اول بدون گل تمام شود.

اتفاق تلخ نیمه نخست بازی برای پرسپولیسی ها، مصدومیت محسن بنگر بود. او در چهلمین دقیقه از مسابقه، بعد از سه بار نشستن روی زمین، بالاخره تعویض شد و جایش را به رضا نورمحمدی داد تا اولین تعویض پانادیچ در پرسپولیس، یک تعویض اجباری باشد.

پرسپولیس در نیمه دوم با حرکت علی‌عسگری و ضربه تمام کننده طارمی به گل اول رسید. بعد از گل سرخپوشان عقب کشیدند و ضد حمله‌های معدودی داشتند. حملات استقلال خوزستان هم چندان زهردار نبود اما ضربه محمدرضا مهدوی در دقایق پایانی، بازی را به تساوی کشاند.

سوشا مکانی در این بازی چند بار دروازه پرسپولیس را نجات داد اما باز هم نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. مدافعین پرسپولیس به خصوص بعد از تعویض بنگر کاملا در هم ریخته بودند.

     
آی اسپورت
2015-04-12 20:15:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر