فهرست
کنفرانس مطبوعاتی باقری: باید امثال صادقیان را کنترل کرد
کنفرانس مطبوعاتی باقری: باید امثال صادقیان را کنترل کرد

کنفرانس مطبوعاتی باقری: باید امثال صادقیان را کنترل کرد

آی‌اسپورت- پانادیچ به کنفرانس مطبوعاتی نرفت و به جای او کریم باقری به کنفرانس آمد و برای نخستین بار پاسخگوی خبرنگاران شد. صحبت‌های کمک دوم برانکو را در روزی که پرسپولیس در اهواز به تساوی رسید، می‌خوانید:


* بازی سنگینی با النصر داشتیم و سعی کردیم ریکاوری خوبی انجام بدهیم . ما بهتر بودیم و در این بازی موقعیت های خوبی داشتیم و این درحالی بود که آنها فقط یک موقعیت داشتند اما فوتبال همین است .

* از نتیجه راضی نیستم .البته فوتبال خوبی بازی کردیم و باید سه امتیاز می گرفتیم .

*  گلی که خوردیم تقصیر سوشا نبود . وقتی تیم گل می خورد هر 11 نفر مقصرند و دفاع و هافبک باید تلاش بیشتری می کردند و فضا را بر مهدوی می بستند .

* آقای پانادیچ دستیار اول است و من هم برای کمک اینجا هستم . برایم هم مهم نیست نفر چندم باشم چون تازه کار مربیگری را آغاز کرده ام . از آقای عبدی هم خبر ندارم و فقط میدانم ایشان تشریف نیاوردند به اهواز .
* آقای برانکو به مسائل انضباطی اهمیت زیادی می دهند و اتفاقات قبلی نباید در تیم تکرار شود . البته با مدیریت می شود بازیکنانی مثل صادقیان که به تیم و خودشان لطمه می زنند را کنترل کرد . من با او حرف می زنم و امیدوارم او بتواند خود را از حاشیه ها دور کند تا به تیم کمک بیشتری کند .

* برانکو مسئولیت خطرناکی را قبول کرده و شرایط تیم در جدول مساعد نیست و باید از همه توان برای بهبود شرایط استفاده کرد.

* ما فقط سه روز است کنار تیم آمده ایم اما به هرحال تیم را به مرور برای مسابقات آماده خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-12 20:32:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر