فهرست
میکسدزون پرسپولیس: ببخشید آقای درخشان، باید چهار تا می‌زدیم
میکسدزون پرسپولیس: ببخشید آقای درخشان، باید چهار تا می‌زدیم

میکسدزون پرسپولیس: ببخشید آقای درخشان، باید چهار تا می‌زدیم

آی‌اسپورت- پرسپولیس در روزی که می‌توانست پیروز بازی باشد، باز هم در دقایق پایانی دروازه‌اش باز شد تا با مربی جدید هم نتواند طعم پیروزی را بچشد. آخرین برد لیگ برتری پرسپولیس به دیدار این تیم با پدیده برمی‌گردد. بازیکنان پرسپولیس در پایان بازی از نحوه تاکتیکی تیم‌شان رضایت داشتند. البته در میکسدزون ورزشگاه هر کدام بیشتر از نظرات شخصی‌شان صحبت کردند. سوشا از درخشان عذرخواهی کرد، صادقیان سعی کرد خیلی ریز از درخشان انتقاد کند و بنگر هم از مصدومیتش حرف زد.

رضا نورمحمدی: حق ما بود که این بازی را با اختلاف 3-4 گل به سود خود رقم بزنیم. اما اینگونه نشد و متاسفانه با یک شوت از راه دور غافلگیر شدیم. به این نوع گل خوردن عادت کرده‌ایم و باید فکری به حال این موضوع کنیم.

پیام صادقیان: ما همه جوره در بازی سر بودیم و بازی خوبی بود. به من بازی نمی دادند و چند بازی آماده بودم. امروز هم خیلی خوب بودم و به روزهای اوجم برمی گردم. من با هیچ مربی مشکل ندارم و نباید به من کارت زرد می دادند.برانکو مربی بزرگی است و پرسپولیس به روزهای خوبش برمی گردد.

سوشا مکانی: وظیفه من بود از آقای درخشان عذرخواهی کنم و براین فرقی نمی کرد باشگاه چه تصمیمی برای من بگیرد.کار دیگری جز عذرخواهی نمی توانستم بکنم. من خبر نداشتم قرار است آقای درخشان تغییر می کند و از این اتفاق بی خبر بودم. از باشگاه خواستم این مشکل را حل کنند.

محسن بنگر: بازیکن حریف با استوک روی پایم آمد و باعث شد مصدوم شوم. از قبل مصدومیتی نداشتم اما الان خیلی درد دارم و نمی‌توانم راه بروم. باید به تهران بیایم و از پایم عکس بگیرم.

احمد نوراللهی بازی خوبی بود. ما می‌توانستیم پیروز این میدان باشیم اما اینگونه نشد چرا که بدشانس بودیم و توپ‌هایمان وارد دروازه نمی‌شد. در یک صحنه ضربه خوبی به سمت دروازه استقلال خوزستان زدم اما باز هم با بدشانسی توپم به تیرک دروازه برخورد کرد و امیدوارم در بازی‌های بعدی شانس با ما یار باشد.

     
آی اسپورت
2015-04-12 22:14:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر