فهرست

زبان پیگرینی بند آمد: نمی دانم چرا فقط 20 دقیقه خوب بودیم

آی‌اسپورت: مانوئل پیگرینی مربی منچسترسیتی گفت نمی تواند باخت 2-4 تیمش برابر منچستریونایتد را توجیه کند. این ششمین باخت سیتی در هشت بازی اخیر در رقابت‌های مختلف بود که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را در فاصله 12 امتیاز از صدرنشین آن هم با یک بازی بیشتر قرار داد و چهار امتیاز هم از یونایتد عقب افتادند و در رده چهارم جا خوش کردند؛ حالا دیگر رویای این تیم دفاع از عنوان سال گذشته‌اش نیست بلکه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است.

مربی شیلیایی با این باخت بیش از پیش جایگاه خود را در خطر می دید در حالیکه یک سال قبل تیمش را به قهرمانی لیگ و جام اتحادیه رسانده بود.

مربی سابق رئال مادرید برای توضیح این شکست با مشکل مواجه شد:«درک نمی کنم که چرا یک تیم فقط 20 دقیقه اول خوب بازی می کند. بر بازی مسلط بودیم، موقعیت خلق کردیم و توپ داشتیم. یونایتد وقتی گل مساوی را زد رشد کرد و با زدن گل سوم اعتماد به نفسی پیدا کرد که قبل از آن هرگز نداشت. این فقط یک مشکل نیست، تیم همان تیم 20 دقیقه اول بود، شاید در حال حاضر کلاس لازم را نداریم، نمی دانم.»

او در پاسخ به سوالی درباره موقعیتش گفت:«در این باره حرف نمی زنم.» سیتی به دنبال پنجمین برد پیاپی خود در لیگ برابر منچستریونایتد به اولدترافورد آمده بود و با این باخت سنگین بدرقه شد.

     
آی اسپورت
2015-04-12 21:38:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر