فهرست
میکسدزون استقلال خوزستان: ما در لیگ می‌مانیم
میکسدزون استقلال خوزستان: ما در لیگ می‌مانیم

میکسدزون استقلال خوزستان: ما در لیگ می‌مانیم

آی‌اسپورت- عبدالله ویسی با تساوی خانگی که امروز مقابل پرسپولیس تهران کسب کرد، کار راحتی برای بقا در لیگ ندارد. استقلال خوزستان حالا با این تساوی در رتبه سیزدهم جدول و هم‌امتیاز با پیکان 24 امتیازی قرار دارد. بازیکنان این تیم در پایان بازی به بقا در لیگ خیلی امیدوار نشان دادند.

عبدالهادی خنیفر: سعی کردیم تمام نظرات و تفکرات کادر فنی را در زمین اجرا کنیم اما واقعیت این است که این مساوی به درد هیچ تیمی نخورد و وضعیت‌مان تغییری نکرد.


پروزیر کریمی: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، در نیمه اول توپ و میدان دراختیار ما بود و می‌توانستیم به گل هم برسیم، با شروع نیمه دوم، چند دقیقه‌ای بازی از دستمان در رفت که پرسپولیس هم به گل رسید، اما پس از آن، خوشبختانه سوار بازی شدیم و اگر بازیکنان دقت بیشتری می‌کردند، می‌توانستیم به برتری برسیم.


میثم بائو: بازی دست ما بود اما در نیمه دوم برخلاف بازی گل خوردیم. امروز از لحاظ فوتبالی بهتر بودیم و می توانستیم گل بزنیم.در ادامه بازی هم حمله کردیم و جبران کردیم. احترام پرسپولیسی ها واجب بود و من به احترام هواداران پرسپولیس شادی نکردم. من برای هر هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال احترام قائل هستم.


مهدی سیدصالحی: بازی خوبی بود و ما می توانستیم ببریم. اگر این بازی را می باختیم ناعادلانه بود و خداراشکر گل زدیم و مساوی شد.

میثم مجیدی: با نورمحمدی یار مستقیم بودم و همین مساله باعث شد درگیری کوچکی بین ما بوجود بیاید اما من فحش ندادم.

     
آی اسپورت
2015-04-12 21:40:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر