فهرست
مازیچ صربستانی، داور دربی مادرید در لیگ قهرمانان
مازیچ صربستانی، داور دربی مادرید در لیگ قهرمانان

مازیچ صربستانی، داور دربی مادرید در لیگ قهرمانان

آی اسپورت – مازیچ، داور صربستانی سه شنبه شب در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، عهده دار قضاوت بازی حساس رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون خواهد بود.

در این دیدار که یاد آور فینال فصل گذشته این رقابتها در لیسبون است، میلوان لیستیچ، دالیوور جورجوویچ و دژان پتروویچ، مازیچ را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

مازیچ در شش قضاوت این فصلش در لیگ قهرمانان اروپا، یک بار برای رئال مادرید در تقابل با بازل داوری کرده است. رئال مادرید در این دیدار با تک گل کریستیانو رونالدو از سد نماینده سوئیس عبور کرد.

در شش بازی که این داور صرب تا به این جای کار در آن سوت زده ، تنها یک بازی با پیروزی میزبانان به پایان رسیده و سه پیروزی برای میهمانان و دو تساوی سایر نتایج کسب شده در زمان قضاوت مازیچ بوده است.

مازیچ همچنین در چارچوب رقابت های انتخابی یورو 2016 ، قضاوت دیدار ولز و اسرائیل را بر عهده داشت. گرت بیل با زدن دو گل و دادن یک پاس گل ستاره تیمش در این بازی بود.  این داور اهل اروپای شرقی در بین فوتبال دوستان ایرانی به دلیل اشتباهات فاحش داوری در نبرد آرژانتین و ایران در جام جهانی 2014 کاملا شناخته شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-12 22:04:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر