فهرست

فن‌خال: اولدترافورد بهترین جو را دارد/ کار احمقانه‌ای کردم

آی‌اسپورت: منچستریونایتد به روند موفقیت‌آمیز منچسترسیتی در دربی پایان داد و با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده 2-4 به پیروزی رسید تا خودش را از سیتی جدا کند و به یک امتیازی آرسنال برسد. شیاطین سرخ شش بازی پشت سر هم در لیگ برده اند که شامل دیدارهای مهمی با تاتنهام، لیورپول و حالا سیتی می شود و هفته آینده با اعتماد به نفس بالا به مصاف چلسی صدرنشین می روند.

لویی فن‌خال مربی یونایتد بعد از این برد دلچسب گفت:«این هم سه امتیاز. ما چهار امتیاز از تیم چهارم جلو هستیم و از این بابت برای هواداران خیلی خوشحالم. این را به خوبی دیده‌ام که چه حسی دارند. آنها همواره از ما حمایت کردند حتی وقتی نتایج خوبی نمی‌گرفتیم. این بهترین جوی است که در اینجا دیده‌ام. نتیجه فوق‌العاده بود.»

یونایتد بازی را با ده نفر به پایان رساند چون مایکل کریک به دلیل مصدومیت از زمین بیرون برده شد و مربی هلندی نیز از هر سه تعویض خود استفاده کرده بود. فن‌خال اعتراف کرد در حساب و کتابش دچار اشتباه شده:«باید کریک مصدوم را بیرون می آوردم. کار احمقانه‌ای کردم اما برخی از بازیکنان حتی نمی‌دانستند یک یار کمتر داریم. تصمیم خیلی هوشمندانه‌ای نبود.»

     
آی اسپورت
2015-04-12 21:46:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر