فهرست
اعتراف دیبالا: نزدیک بود یووه را ترک کنم
اعتراف دیبالا: نزدیک بود یووه را ترک کنم

اعتراف دیبالا: نزدیک بود یووه را ترک کنم

آی اسپورت - پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس اعتراف کرد که درحالیکه شایعات درباره انتقال او به یکی از دو باشگاه تاتنهام یا منچستریونایتد مطرح بوده او به ترک یوونتوس بسیار نزدیک شده بوده است. با وجود این شایعات در نهایت دیبالا در یوونتوس ماندگار شد. او در فصل جاری برای یووه عملکرد درخشانی داشته و در 26 بازی برای این تیم 11 گل به ثمر رسانده است.

دیبالا در مصاحبه با روزنامه انگلیسی گاردین گفت:" به ترک یوونتوس خیلی نزدیک شده بودم. من می‌دانستم که باشگاه به فروش من فکر می‌کند. ما تا آخرین لحظه منتظر بودیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد".

ستاره آرژانتینی یوونتوس در ادامه گفت:" من دو سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارم. این مدت زمان کمی نیست ولی خب، طولانی هم نیست. باید ببینیم یوونتوس در ادامه چه برنامه‌هایی دارد. باید دید آنها قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات بعدی من را بفروشند یا می‌خواهند در باشگاه بمانم".

دیبالا در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" تصمیم در این باره به عهده باشگاه است. فهمیدن اینکه در نهایت چه اتفاقی می‌افتد واقعا دشوار است چون ممکن است در هر لحظه خیلی چیزها عوض شود و تصمیمات متفاوتی گرفته شود".

     
آی اسپورت
2020-01-25 12:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر