فهرست
10؛ عدد شانس مهدی قایدی
10؛ عدد شانس مهدی قایدی

10؛ عدد شانس مهدی قایدی

آی اسپورت - استقلال هم توانست سه امتیاز حساس بازی با گل گهر را کسب کند و به صدر جدول برسد و هم اینکه مهدی قایدی بالاخره توانست از زیر فشارهای گل نزنی خارج شود و اولین گلش در لیگ بیستم را به ثمر رساند. نکته جالب در خصوص مهدی قایدی، گلزنی او در رندترین تاریخ ماه است. او که با پوشیدن پیراهن شماره 10 استقلال در فصل گذشته حسابی سر و صدا به پا کرد، به هواداران استقلال قول داد در لیگ برتر 10 گل برای این تیم به ثمر برساند.

قایدی تا هفته هجدهم فصل قبل 9 بار دروازه رقیبان را باز کرد و برای زدن گل دهم 13 هفته هواداران استقلال را منتظر گذاشت تا اینکه بالاخره در ایستگاه آخر لیگ نوزدهم و در هفته پایانی به قولی که داده بود عمل کرد و گل شماره 10 خودش را در لیگ برتر به ثمر رساند. او در لیگ جدید با وجود گذشت 7 هفته بجز یک پاس گل، موفق نشده بود روی گل های استقلال نقشی داشته باشد و در امر گلزنی نیز ناکام بود. به نوعی که حتی خود او در دیدار مقابل شهرخودرو نیز از اینکه در امر گلزنی ناموفق بوده است، بر روی پله های استادیوم امام رضا (ع) اشک می ریخت.

قایدی سرانجام در هفته نهم و در یک دیدار حساس پایش به گلزنی باز شد. او در تاریخ 10/10 یعنی در دهمین روز از دهمین ماه سال موفق شد با پیراهن شماره 10 آبی پوشان برای استقلال گلزنی کند. نکته جالب توجه اینکه او در روز سالگرد عقدش به این مهم دست پیدا کرد. قایدی در 10 دی ماه سال گذشته ازدواج کرد و به جرگه متأهلین پیوست. او این بار در اولین سالگرد عقدکنانش موفق شد برای استقلال گلزنی کند تا نشان دهد که واقعا عدد 10 برای او خوش یمن است. او با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، به گلزنی در تاریخ 10/10 اشاره کرد و این گل را به همسرش تقدیم کرد.

     
آی اسپورت
2020-12-31 11:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر