فهرست
سیاسی: نمی دانم چه وضعیتی در پرسپولیس دارم / باید علی دایی را تغییر می دادیم
سیاسی: نمی دانم چه وضعیتی در پرسپولیس دارم / باید علی دایی را تغییر می دادیم

سیاسی: نمی دانم چه وضعیتی در پرسپولیس دارم / باید علی دایی را تغییر می دادیم

آی اسپورت - مدیرعامل جنجالی باشگاه پرسپولیس پس از آزادی از زندان درباره مدیرعاملی‌اش در باشگاه پرسپولیس گفت: من اطلاعی از وضعیت مدیریتم ندارم و نمی‌دانم که کماکان مدیرعامل پرسپولیس هستم یا خیر؟ به تازگی از زندان آزاد شده‌ام و باید ببینم چه اتفاقی رقم خواهد خورد.

در صورتی که وزارت ورزش از شما بخواهد از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا دهید آیا این کار را می‌کنید یا خیر؟ من نمی‌دانم وضعیتم چیست؟ باید ابتدا وضعیتم را بدانم و بعد درباره این موضوع صحبت کنم. در حال حاضر آقای نژاد فلاح در باشگاه پرسپولیس به عنوان قائم مقام فعالیت می‌کند و به نظر من هیچ فرقی نمی‌کند که قائم مقام باشد یا مدیرعامل باشد زیرا در نبود مدیرعامل قائم مقام با تمام وظایف مدیرعامل در باشگاه فعالیت می‌کند. شاید طی چند روز آینده کنفرانس خبری برگزار کنم و درباره ابهامات موجود اطلاع‌رسانی کنم.

 اطلاع دارید آقای هدایتی عضو هیات مدیره باشگاه شده‌ و در حال حاضر وظیفه اسپانسری باشگاه را نیز بر عهده دارد: جسته و گریخته اطلاعاتی در این باره به دست آورده‌ام. ان‌شاءالله موارد را بررسی می‌کنم و درباره این اتفاقات صحبت می‌کنم.

 آیا از آمدن به فوتبال پشیمان نیستید: در هر صورت این اتفاق هم جزئی از زندگی است. همه زندگی که سرپایینی نیست. گاهی اوقات هم شما باید سربالایی‌ها را تحمل کنید. خوشی و ناخوشی در زندگی همه وجود دارد. به قول معروف که می‌گوید الخیر فی ماوقع. هر اتفاقی که رخ می‌دهد خیری در آن است. زمانی که در بازداشت بودم جسته و گریخته اخبار باشگاه پرسپولیس را پیگیری می‌کردم اما در حال حاضر نمی‌توانم راجع به این مسائل بیشتر صحبت کنم.

 اگر الان به چند ماه قبل برگردیم آیا باز هم علی دایی را برکنار می‌کنید و درخشان را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کنید؟ قبل از اینکه من بازداشت شوم، نتایج پرسپولیس درخشان نبود اما ما نتایج بدی را هم نگرفته‌ایم. به نظر خودم تا زمانی که خودم در باشگاه بودم نتایج پرسپولیس قابل قبول بود. بعد از آن شرایط و اتفاقاتی رقم خورد که نتایج پرسپولیس ضعیف شد. شما فکر نکنید فقط سرمربی مقصر نتایج تیم است. خیلی از اتفاقات و حواشی در نتایج تاثیرگذار است. به طور مثال اگر کریستیانو رونالدو را به پرسپولیس بیاورید مطمئنا نمی‌تواند کار خاصی انجام دهد. در هر صورت اعتقاد دارم که این گونه اتفاقات قسمت است و باید آن را بپذیریم. در زمانی که درخشان سرمربی پرسپولیس شد و من در باشگاه پرسپولیس بودم، نتایج نسبت به دوره علی دایی بهتر بود هرچند درخشان نبود. هیچ کسی جایگاه امنی ندارد. باید یاد بگیریم هیچ کس جایگاه امن نخواهد داشت. امن بودن جایگاه نسبت به عملکرد افراد رقم می‌خورد. یک زمانی خوب عمل می‌کند اما وقتی می‌بیند عملکردش به سمت منفی حرکت می‌کند او را جابه‌جا می‌کنند این یک قانون است. علی دایی فصل قبل نتایج خوبی با پرسپولیس گرفت به همین دلیل امسال هم در ابتدای فصل هدایت تیم را به او دادیم اما در یک مقطع نتایجی که مد نظر ما بود را نگرفت. باید این تغییرات صورت می‌گرفت. زمانی که تغییرات صورت گرفت و تا زمانی که من در باشگاه بودم نتایج رو به بهبود بود اما همان طور که گفتم بعد از بازداشت من عوامل و اتفاقاتی رخ داد که نتایج پرسپولیس بد شد. من از هیچ کس دلگیر نیستم. الخیر فی ماوقع را من سرلوحه کارم قرار داده‌ام و هرچه که خدا بخواهد رقم خواهد خورد.

 آیا اگر از شما بخواهند باز هم در باشگاه پرسپولیس به عنوان عضو هیات مدیره و یا اسپانسر فعالیت خواهید کرد یا خیر؟  نمی‌توانم در حال حاضر پاسخ این سوال را بدهم. باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

     
آی اسپورت
2015-04-13 12:26:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر