فهرست
پیش بازی لیورپول-نیوکاسل / راجرز از کلاغ ها انتقام می گیرد؟
پیش بازی لیورپول-نیوکاسل / راجرز از کلاغ ها انتقام می گیرد؟

پیش بازی لیورپول-نیوکاسل / راجرز از کلاغ ها انتقام می گیرد؟

آی اسپورت – لیورپولی ها که بعد از 13 هفته نمایش خیره کننده و رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس سودای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را داشتند، بعد از دو شکست برابر یونایتد و آرسنال به نوعی باید تنها بر روی کسب سهمیه لیگ اروپا تمرکز کنند. نیوکاسل هم این فصل شرایط چندان مناسبی نداشته و معمولا جز تیم های میانه جدولی بوده است. شاگردان کارور در هفته های اخیر عملکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش گذاشته و با 4 شکست پیاپی به استقبال این بازی آمده اند.شکست خوردن لیورپول در دور رفت در سنت جیمز پارک باعث شده، قرمز های مرسی ساید با انگیزه انتقام آماده شکست دادن نیوکاسل شده باشند.

 

 

هفته سی و دوم لیگ برتر جزیره

زمان بازی: 23:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 


 

بازیکنان غایب

 

لیورپول :

بردلی جونز

جوردون ایبه

مارتین اسکرتل

استیون جرارد

جون فلانگان

 

 

نیوکاسل:

سیم دی یانگ

استیون تیلور

پول دامت

چیک تیوته

ماسادیو هیدارا

جک آلنویک

پاپیس دمبا سیسه

فابریسیو کولوچینی

 

 

 

پیش بینی:

- لیورپول بعد از شکست دادن بلکبرن و حضور در نیمه نهایی جام حذفی انگلستان، با دو شکست برابر منچستر و آرسنال در انتهای فصل کمی دچار گیجی شده است.

- نیوکاسل در حال حاضر با از دست دادن 4 بازی اخیر خود در وضعیت وحشتناکی به سر می برد. آن ها هیچ امیدی به بازگشت بازیکنان مصدوم و محروم خود ندارند و به هیچ عنوان هم نمی خواهند درمنطقه سقوط قرار گیرند. کلاغ ها قصد دارند فصل را با بالاترین جایگاه ممکن به پایان برسانند.

- این بازی همواره یکی از بازی های کلاسیک لیگ برتر بوده اما وجود لیست بلند بالای غایبان در این بازی و دور بودن هر دو تیم از فرم واقعی خود از جذابیت های این بازی تاحدی کاسته است.

     
آی اسپورت
2015-04-13 12:46:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر