فهرست
بیلسا ناراحت: لایق شرایط فعلی هستیم
بیلسا ناراحت: لایق شرایط فعلی هستیم

بیلسا ناراحت: لایق شرایط فعلی هستیم

آی اسپورت- نتایج  ضعیف مارسی، روند جدایی مارچلوبیلسا از تیم جنوبی را تسریع کرده است.

در شرایطی که پیشنهاد نجومی فدراسیون فوتبال عربستان روی میز سرمربی آرژانتینی قرار دارد، مارسی نه تنها بخت قهرمانی در لیگ را تا حدود زیادی از دست داده، بلکه خطرخداحافظی با فصل آینده لیگ قهرمانان را هم حس می‌کند.

سرمربی ناموفق آرژانتین در جام جهانی 2002 پس ازشکست مقابل بوردو از استحقاق رقیب برای برتری گفت:«بوردو بهتر از ما بازی کرد.تحمل باخت دشوار است؛ بخصوص اگر احساس کنید توان جلوگیری از شکست را داشتید اما به هرحال ما مربیان برای روزهای ریکاوری از شکست ساخته شده ایم!»

سرمربی مارسی از دو نیمه متفاوت حرف زد:« درنیمه دوم فرصت ‌های گلزنی بی‌شماری داشتیم و شخصا تصور می‌کردم هر چه زودتر گل مساوی را به ثمر برسانیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. در نیمه اول به حد کافی خوب نشان ندادیم.»

 انگار قدرت بدنی بازیکنان مارسی تحلیل رفته است. بیلسا با این نظر موافق نشان می‌دهد: «بله اما برای بازی بعدی به فرم مطلوب گذشته بازمی‌گردیم.به طور کلی بازیکنان من نسبت به شکست هفته دردآور هفته قبل مقابل پاری‌سن‌ژرمن واکنش خوبی نشان دادند. چند دوباره رنج شکست را به دوش کشیدیم. امیدوارم دربازی روز جمعه مقابل نانت نمایشی مطلوب تر از همیشه رقم بزنیم.»

«ال‌لوکو»( لقب بیلسا) هنوز کورسوی امیدی برای قهرمانی می‌بیند:« با این 2 شکست، شرایط ما دشوارتر از قبل شد اما آرزو می‌کنم در نهایت رتبه ای مطابق انتظاراتمان به دست بیاوریم. از این به بعد باید برای هر امتیاز به سختی تلاش کنیم. به دنبال تغییر شرایط هستیم و فرصتی برای اشتباه نداریم.شیوه فعلی، لیاقت ما برای در اختیار داشتن این رتبه را نشان می‌دهد!»

بیلسا در پایان صحبت هایش از الساندرینی تمجید کرد:« او نمایش خیره کننده ای داشت.الساندرینی بهترین مهاجم تیم من و برترین بازیکن میدان بود.»

     
آی اسپورت
2015-04-13 12:15:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر