فهرست
ادعای اینتزاگی پس از تساوی: همین‌طور بازی کنیم، اینتر را می‌بریم
ادعای اینتزاگی پس از تساوی: همین‌طور بازی کنیم، اینتر را می‌بریم

ادعای اینتزاگی پس از تساوی: همین‌طور بازی کنیم، اینتر را می‌بریم

آی اسپورت- به اعتقاد پیپو اینتزاگی، بازیکنان میلان در بازی با سامپدوریا بخشی از زیباترین نمایش های فصل خود را نشان دادند.

 روسونری در آخرین بازی هفته جاری سری آ مقابل سامپدوریای میهمان به تساوی یک- یک دست یافت تا اوضاع بیش از پیش برای سوپرپیپو تیره و تار شود.

اینتزاگی با خوش بینی ناشی از ثبت رکورد شخصی 26 شوت در یک بازی این فصل سری آ گفت:« ازبازی تیمم بخصوص در نیمه اول راضی هستم. ما با بازی خوب خودمان، رقیب را وادار به تغییر تاکتیک کردیم. درجریان یکی از زیباترین نمایش‌های فصل، متاسفانه سانترها و شوت‌های محوطه جریمه ما راهی به درون چارچوب نیافت. اگر نتیجه را فاکتور بگیریم، از هر لحاظ عالی ظاهر شدیم. باید هرچه زودتر شرایطمان در جدول را بهتر کنیم چون رتبه فعلی درشان تیمی با چنین نمایشی خوبی نیست.مصدومان زیادی داریم که منتظریم هر چه بازگردند و ما را به فرم مطلوب بازگردانند. غیر از قدرت و دقت در جلوی دروازه، چیز دیگری از شاگردانم نمی‌خواهم.»

پیپو از هم اکنون به فکر دربی یکشنبه است:«اگر همین شیوه و بخصوص نمایش نیمه اول بازی با سامپدوریا را مقابل اینتر اجرا کنیم،نتیجه مناسبی به دست می‌آوریم.»

اینتزاگی از عملکرد یکی از بازیکنانش به شدت راضی است:«سوسو از وقتی مقابل پالرمو از روی نیمکت بلند شد، توانایی هایش را نشان داد.او در این بازی هم عملکرد رضایت بخشی داشت و در صحنه گل ما، نقش موثری ایفا کرد اما فراموش نکنید تازه در ژانویه به  جمع ما پیوسته و به زمان بیشتری برای تطبیق با تیم نیاز دارد.»

 اینتزاگی در اشاره به وضعیت دستروی تعویض شده در نیمه دوم گفت که نتایج تست پزشکی امروز، وضعیت او را مشخص خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-13 12:17:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر