فهرست
مرور گل استقلال خوزستان/ صادقیان؛ متهم ردیف اول
مرور گل استقلال خوزستان/ صادقیان؛ متهم ردیف اول

مرور گل استقلال خوزستان/ صادقیان؛ متهم ردیف اول

آی اسپورت- در اولین مسابقه لیگ برتری بعد از جدایی حمید درخشان، پیام صادقیان برای دقایقی فرصت بازی در ترکیب پرسپولیس را به دست آورد. پیام کمتر از 10 دقیقه فرصت داشت تا در جمع مهره های تیمش بدرخشد و پانادیچ را تحت تاثیر قرار دهد تا شاید بعد از مدت ها، شانس فیکس شدن در پرسپولیس را به دست بیاورد. این بازیکن اما نه تنها در این دقایق حرکت مثبتی در زمین حریف انجام نداد، بلکه در زمین خودی اصلی ترین عامل گل خوردن تیمش بود.

در هشت و چهارمین دقیقه از مسابقه، توپ در کناره های خط به پیام صادقیان رسید. او می توانست توپ را جلو ببرد و یا اینکه حداقل بازیکنی را در میانه میدان صاحب توپ کند. هافبک شماره 11 پرسپولیس اما ترجیح داد با یک پاس محکم، توپ را در آخرین نقطه خز دفاعی به خانزاده برساند. خانزاده ضربه محکمی به توپ نزد و توپ، در اختیار مهدی مومنی قرار گرفت. حالا صادقیان برای بازگرداندن توپ به پرسپولیس تلاش کرد اما این بار هم ناموفق بود و از مومنی دریبل خورد تا سهل انکاری هایش را دوبرابر کرده باشد. مومنی توپ را روی دروازه فرستاد، سیدصالحی موقعیت را با یک ضربه سر برای مهدوی فراهم کرد و هافبک شوت زن استقلال خوزستان، به زیبایی توانست دروازه سوشا را باز کند.

شاید اگر پیام صادقیان همانند دیدار با النصر، در این بازی نیز وارد مسابقه نشده بود، پرسپولیسی ها همه سه امتیاز اهواز را از آن خود می کردند. به نظر می رسد در تیم قرمزپوش پایتخت، مهار کردن مهره سابقا ستاره تیم، واجب تر از مهار کردن بازیکنان رقیب باشد!

     
آی اسپورت
2015-04-13 10:51:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر